Informacje

Wypadek na A-1 w kierunku Gdańska

Tuszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze A-1 w kierunku Gdańska w powiecie łódzkim wschodnim. Kierujący kią optimą jechał lewym pasem ruchu gdzie nagle na jego pas wjechał samochód ciężarowy, przez co kierowca osobówki odbił w lewo i stracił panowanie nad pojazdem po czym wjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły 4 osoby, w tym jedna z nich przetransportowana śmigłowcem.

7 lutego 2019 roku tuż przed godziną 9:00 dyżurny koluszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze A-1 w kierunku Gdańska z udziałem dwóch pojazdów. Na miejsce od razu skierowano patrole policji. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący kią, w którym podróżowały 4 osoby jechał drogą A-1, lewym pasem ruchu po czym na jego pas wjechał samochód ciężarowy w wyniku czego kierujący osobówką musiał gwałtownie hamować i stracił panowanie nad pojazdem po czym wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia pasażerka osobówki została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Łodzi, natomiast pozostała trójka pasażerów została przewieziona karetką pogotowia również do łódzkiego szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają tuszyńscy policjanci.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną ostrożność. Kierujących pojazdami prosimy o rozważną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych oraz o zachowanie zasady wzajemnego zaufania.

 

Powrót na górę strony