Informacje

Wypadek na A-1 w Modlicy

Policjanci z komisariatu w Tuszynie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 5 lutego 2019 roku na drodze A-1 w kierunku Gdańska w powiecie łódzkim wschodnim. Kierujący ciężarowym manem stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył w bariery ochronne i przewrócił się do rowu. Kierowca mana został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Łodzi

5 marca 2019 roku tuż po godzinie 15:00 dyżurny koluszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze A-1 w kierunku Gdańska. Na miejsce od razu skierowano patrol ruchu drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący ciężarówką jechał drogą A-1 w kierunku Gdańska , kiedy stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery ochronne po czym wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Łodzi. Nikt inny nie został ranny. Oba pasy ruchu były zablokowane na około 3 godziny a służby wyznaczyły objazdy. Okoliczności wypadku wyjaśniają tuszyńscy policjanci.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną ostrożność. Kierujących pojazdami prosimy o rozważną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych jak i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz o zachowanie zasady wzajemnego zaufania.

 

Powrót na górę strony