Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej 91 - Informacje - Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Informacje

Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej 91

9 sierpnia 2019 roku około godz. 9:55 w Rzgowie na DK 91 w kierunku Łodzi doszło do zdarzenia drogowego. Utrudnienia w ruchu nadal trwają, na miejscu pracują służby.

9 sierpnia 2019 roku o koło godz. 9:55 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż na drodze krajowej 91 w Rzgowie w kierunku Łodzi doszło do zderzenia drogowego z udziałem motocykla i dostawczego citroena. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż kierowca motocykla nie zachował właściwej odległości między busem, który jechał przed nim i i uderzył w jego tył. Ruch został wstrzymany, Policja zorganizowała objazdy drogą nr 71 i 714. Mężczyzna kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala w Łodzi, jak się okazało nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze około 2 godzin.

Apelujemy o ostrożność na drodze. mimo sprzyjających warunków pogodowych pamiętajmy o dostosowaniu prędkości i stylu jazdy do panującej na drodze sytuacji. Warunki drogowe mogą zmieniać się dynamicznie dlatego warto jechać ostrożnie.

  • Miejsce zdarzenia drogowego
  • Miejsce zdarzenia drogowego