Informacje

Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego kontra koronawirus!

Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego każdego dnia sprawdzają czy mieszkańcy przestrzegają nowych przepisów dotyczących przemieszczania się oraz zasad przestrzegania kwarantanny. Poza codziennymi obowiązkami służbowymi i pełnieniem służby w tym niezwykle trudnym dla nas wszystkich czasie okazują wsparcie i zainteresowanie społeczeństwu.

Wspierając służby sanitarne policjanci z Koluszek, Rzgowa, Tuszyna i Andrespola sprawdzają wszystkie osoby na terenie naszego powiatu, które zostały zakwalifikowane do przebywania w domu na kwarantannie. Przede wszystkim mundurowi kontrolują czy takie osoby respektują ciążący na nich obowiązek i znajdują się w miejscu kwarantanny oraz czy nie potrzebują pomocy.

Ulicami miast naszego powiatu jeżdżą oznakowane radiowozy, które wyposażone są w urządzenia nagłaśniające. Za ich pomocą stróże prawa przekazują mieszkańcom przede wszystkim jeden najważniejszy komunikat ,,ZOSTAŃ W DOMU! ‘’. Dodatkowo policjanci kontrolują i sprawdzają miejsca, w których mogą gromadzić się osoby oraz czy stosują się do nowych zakazów. Funkcjonariusze po raz kolejny udowadniają, że służą ludziom, w kontaktach ze społeczeństwem ostrzegają mieszkańców naszego powiatu przed zagrożeniem oraz informują o nakazach i zakazach związanych z walką z koronawirusem.

To czy wygramy walkę z koronawirusem zależy tylko i wyłącznie od nas, od naszej odpowiedzialności nie tylko za siebie ale też za innych. To właśnie ten moment aby każdy zrozumiał #ZOSTANWDOMU!!!

  • policjanci w codziennej słlużbie
  • policjanci w codziennej słlużbie
  • policjanci w codziennej słlużbie
  • policjanci w codziennej słlużbie
  • policjanci w codziennej słlużbie
Ładowanie odtwarzacza...