Informacje

Wyzwanie podjęte przez policjantów z powiatu łódzkiego wschodniego w walce o zdrowie Wojtusia

Policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego dokładnie w południe włączyli się w akcję #GaszynChallenge aby pomóc 18-miesięcznemu Wojtusiowi. Chłopczyk cierpi na SMA – najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Mundurowi podjęli wyzwanie poprzez nominację Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Służymy po to aby wspierać, chronić i pomagać. Jeśli w grę wchodzi zdrowie i życie nie ma chwili na zastanawianie się. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego po raz kolejny pokazali swoje zaangażowanie i chęć niesienia pomocy. Dokładnie w południe 3 czerwca 2020 roku stanęli na placu jednostki i ,,pompowali dla Wojtusia”. Uczestnicząc w tej akcji nie tylko ćwiczyli dla chorego chłopczyka ale też zorganizowali wspólną zbiórkę na ten szczytny cel.

Wystarczy zrobić 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł aby dołożyć swoją cegiełkę dla chorego na SMA Wojtusia z Galewic. W całe przedsięwzięcie zaangażowały się różne instytucje z powiatów woj. łódzkiego na czele ze strażakami i policjantami. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.

Dziękujemy policjantom z Wieruszowa za nominację i możliwość włączenia się w tą szlachetną inicjatywę.

Nominujemy do kolejnego wyzwania sąsiadujące z naszym powiatem Komendy Powiatowe Policji Powiatu w Brzezinach i Pabianicach oraz Państwową Straż Pożarną w Koluszkach.

 

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR1CB5jQic2m7tYGugdrWLcbLpX4jm2xQI4IDbx-B6BU1hUw6V1yKK0TBfg

  • policjanci ćwiczą dla chorego chłopca
  • policjanci ćwiczą dla chorego chłopca
  • policjanci ćwiczą dla chorego chłopca
  • policjanci ćwiczą dla chorego chłopca

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.24 MB)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.41 MB)

Powrót na górę strony