Informacje

,,Pompowanie pomaga”! Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego kolejny raz nominowani do #GaszynChallenge

Policjanci powiatu łódzkiego wschodniego zostali nominowani po raz kolejny do szlachetnej akcji #GaszynChallenge tym razem walczyli o pomoc dla 3 miesięcznej Mai mieszkanki naszego powiatu. Policjanci zostali nominowani przez Areszt Śledczy w Łodzi i Straż Miejską w Tuszynie. Serdecznie dziękujemy za kolejne wyróżnienie. Oczywiście podejmujemy wyzwanie i ,,pompujemy dla Majeczki”!

26 czerwca 2020 r. policjanci i pracownicy na czele z kadrą kierowniczą z koluszkowskiej komendy i podległych jednostek z Andrespola i Rzgowa zebrali się na placu przy Amfiteatrze w Woli Rakowej. Włączyli się po raz kolejny w szlachetną akcję #GaszynChallenge. Tym razem policjanci zostali nominowani przez funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Łodzi i strażników miejskich z Tuszyna, którzy chcą wesprzeć w walce z SMA trzymiesięczną Maję.

Razem możemy więcej! 10 pompek to tak niewiele, do tego zbiórka 5 czy 10 zł , która pomoże zebrać odpowiednią sumę na leczenie dziewczynki to nasza indywidualna cegiełka do walki z chorobą. Wierzymy, że również uda się zebrać fundusze dla Mai czego przykładem jest mały Wojtuś dla którego cała ta akcja się rozpoczęła.

 

Policjanci powiatu łódzkiego wschodniego nominują do dalszej walki :

- Radę Gminy w Andrespolu

- OSP w Brójcach

 

Malutkiej Mai i jej rodzicom życzymy dużo zdrowia, sił i wytrwałości. Policjanci i pracownicy powiatu łódzkiego wschodniego trzymają za Was mocno kciuki i życzą powodzenia!!!

 

Wyrywamy Maję ze szponów SMA, w linkach poniżej można wesprzeć 3 miesięczną wojowniczkę:

https://www.siepomaga.pl/maja

https://www.facebook.com/groups/1465106443692199/

 

  • Policjanci pompują dla Mai
  • Policjanci pompują dla Mai
  • Policjanci pompują dla Mai
  • Policjanci pompują dla Mai
  • Policjanci pompują dla Mai
  • Policjanci pompują dla Mai

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 17.75 MB)

Powrót na górę strony