Informacje

Zostań policjantem!

Zostając policjantem robisz w życiu wiele pożytecznego, służysz ludziom i dbasz o ich bezpieczeństwo. To wyjątkowa profesja, wiele wymagająca i jednocześnie dająca dużo satysfakcji oraz duże możliwości rozwoju. W codziennej służbie ważna jest chęć niesienia pomocy, empatia do drugiego człowieka a przede wszystkim duża odporność psychiczna. Jeśli posiadasz te cechy to zapraszamy w nasze szeregi! W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naboru do Policji należy skontaktować się z Zespołem Kadr i Szkolenia koluszkowskiej komendy pod numer telefonu 47 842 12 15, 47 842 12 16

Służba w Policji wymaga od kandydatów określonych predyspozycji, wybierając swoją przyszłość, warto wiedzieć, że nasza formacja oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a także uzupełniania swojego wykształcenia na poziomie studiów różnego stopnia i w ramach szkoleń specjalistycznych. Oprócz predyspozycji podstawowych wykorzystywane są też te bardzo indywidualne. Konkretną ścieżkę kariery można bowiem wybrać w różnych dziedzinach.

Służąc w Policji możesz sprawdzić swoich sił w każdym pionie: służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, profilaktycy, psycholodzy, przewodnicy psów, technicy kryminalistyki, policjanci z laboratorium kryminalistycznego, rzecznicy prasowi, policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, cybernetyczną, narkotykową czy zorganizowaną, policyjni antyterroryści.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 możesz kontaktować się z osobami, które pokierują Cię co zrobić aby wstąpić w szeregi koluszkowskiej policji.

Zespół  Kadr i Szkolenia
Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F

tel. (47) 841 22 15; tel. (47)  841 22 16

 

Jeśli tylko chcesz robić w życiu coś pożytecznego, dbać o bezpieczeństwo drugiego człowieka, chcesz pomagać innym – wstąp w nasze szeregi!

 • Umundurowani policjanci z nausznikami na uszach kierują broń w tarczę, za nimi stoi mężczyzna (instruktor) również z nausznikami na uszach
  zdjęcie archiwalne KPP Łódź Wschód
 • umundurowani policjanci odwróceni tyłem idą w stronę budynku
  zdjęcie archiwalne KPP Łódź Wschód
 • umundurowany policjant trzyma przed sobą na smyczy psa, który szczeka na mężczyznę idącego w jego kierunku
  zdjęcie archiwalne KPP Łódź Wschód
 • umundurowani policjanci jadą rowerami wzdłuż jeziora
  zdjęcie archiwalne KPP Łódź Wschód
 • policjant w białym kasku na motorze
  zdjęcie archiwalne KPP Łódź Wschód
 • na plakacie policjantki w mundurach różnych pionów, na dole plakatu policyjna gwiazda z napisem Łódź Wschód
  zdjęcie archiwalne KPP Łódź Wschód
Powrót na górę strony