Informacje

Tragiczny wypadek w Lisowicach

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 33-letni kierowca seata. Mundurowi apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

4 sierpnia 2021 roku około godziny 20:00 w Lisowicach, gminie Koluszki doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego kierując seatem z nieustalonych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo w wyniku czego samochód dachował. Mimo podjętych czynności reanimacyjnych, na skutek obrażeń kierowca zmarł w karetce pogotowia. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, które zostały ujawnione przy mężczyźnie. Na miejscu znaleziono również alkohol, który wypadł z pojazdu. Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają koluszkowscy policjanci.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę. Pamiętajmy aby dostosować prędkość do warunków drogowych i ukształtowania terenu. Nadmierna prędkość może być przyczyną tragicznych zdarzeń.

 

Powrót na górę strony