Informacje

Doborowy czwartek w koluszkowskiej komendzie

Już w najbliższy czwartek 3 lutego 2022 roku zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji do Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach w godzinach 13:00-15:00.

Służba w Policji wymaga od kandydatów określonych predyspozycji, wybierając swoją przyszłość, warto wiedzieć, że nasza formacja oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a także uzupełniania swojego wykształcenia na poziomie studiów różnego stopnia i w ramach szkoleń specjalistycznych. Oprócz predyspozycji podstawowych wykorzystywane są też te bardzo indywidualne. Konkretną ścieżkę kariery można bowiem wybrać w różnych dziedzinach.

Służąc w Policji możesz sprawdzić swoich sił w każdym pionie: służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, profilaktycy, psycholodzy, przewodnicy psów, technicy kryminalistyki, policjanci z laboratorium kryminalistycznego, rzecznicy prasowi, policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, cybernetyczną, narkotykową czy zorganizowaną.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 możesz kontaktować się z osobami, które pokierują Cię co zrobić aby wstąpić w szeregi koluszkowskiej policji.

Zespół  Kadr i Szkolenia
Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F

tel. (47) 842 12 15; tel. (47)  842 12 16

 

 

sierż. sztab. Aneta Kotynia

  •  
  • W lewym górnym rogu gwiazda policyjna z napisem: Koluszki, na ciemnym tle umundurowani policjanci, przez środek plakatu przechodzi niebieski pasek tła na którym jest napis: Interesuje Cię służba w Policji? Chcesz robić w życiu coś pożytecznego? Interesuje Cie ciekawa praca, dająca możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji?  Stabilność zatrudnienia. To zawód dla ludzi z pasją! Osoby zainteresowane wstąpieniem w policyjne szeregi zapraszamy do kontaktu: Zespół  Kadr i Szkolenia
Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F

tel. (47) 842 12 15; tel. (47)  842 12 16
Powrót na górę strony