Osoby Zaginione

Małgorzata Boushaki ze Starowej Góry

Policjanci poszukują panią Małgorzatę Boushaki, która 26 lipca 2007 roku o godzinie 5.40 wyszła z miejsca zamieszkania z zamiarem udania się do pracy jednak tam nie dotarła.

Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca swojego zamieszkania. Nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z  najbliższą rodziną.
 Z poczynionych ustaleń wynika, że w dniu zaginięcia w drodze do pracy nie dotarła na przystanek autobusowy w Starowej Górze oddalony o około 900 metrów od jej miejsca zamieszkania.

RYSOPIS: Wiek z wyglądu 39 lat, wzrost około 171cm-175cm, sylwetka szczupła wysmukła, waga około 65kg, oczy ciemne, włosy koloru kasztanowego faliste długie, twarz owalna, cera naturalna, nos średni prostolinijny, uszy normalne, wargi średnie, uzębienie zniszczone paleniem papierosów, buty typu klapki siateczkowe koloru czarnego.


ZNAKI  SZCZEGÓLNE: Na lewym ramieniu tatuaż w kol. niebieskim przedstawiający motyw roślinny.


UBIÓR: Spodnie typu dżinsy koloru jasno niebieskiego z haftem na nogawce „motyl”, innych danych brak.

Wszyscy, którzy posiadają informacje o miejscu przebywania zaginionej lub znają jej los prosimy o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji powiatu lódzkiego wschodniego w Koluszkach pod numerami telefonów:

-   (47) 842 12 28 - (prowadzacy sprawę poszukiwań)

-   (47) 842 12 11

-   112

Powrót na górę strony