Informacje

Podziękowania dla koluszkowskiego dzielnicowego

,,Dzięki postawie Pana Piotra mam dużą szansę na lepsze, poukładane, spokojne życie…’’ to tylko fragment podziękowań jakie wpłynęły do Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego dla dzielnicowego starszego sierżanta Piotra Pietrzaka.

Życie pisze różne scenariusze, które nierzadko zaskakują samych policjantów, ale wyjście z takiej sytuacji i skuteczna pomoc osobom, które się w niej znalazły dają ogromną satysfakcję. Bardzo ważne jest wtedy żeby mieć kogoś kto wyciągnie do nas pomocną dłoń. Pomaganie innym, to chyba najważniejsza część policyjnej służby. Dzielnicowi są zazwyczaj pierwszymi osobami, które trafiają do rodzin potrzebujących pomocy, często stają się sami częścią tych historii.

Starszy sierżant Piotr Pietrzak jest dzielnicowym w Koluszkach od ponad roku. W tak krótkim czasie już nie pierwszy raz wykazał się w swojej codziennej służbie profesjonalizmem i zaangażowaniem a przede wszystkim wielką chęcią niesienia pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Za pomoc jaką okazał dzielnicowy jednej z mieszkanek Koluszek otrzymał wzruszające podziękowania, które wpłynęły na ręce komendanta insp. Marka Wojtczaka.

Mieszkance Koluszek życzymy przede wszystkim spokoju i radości.

  • umundurowany policjant stoi przodem, za nim jest biała ściana z dużym napisem koloru granatowego Policja
  • Treść podziękowań

Pliki do pobrania

  • 11.35 KB
Powrót na górę strony