KMP Łódź Futsal Cup 2017 już za nami - Informacje - Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Informacje

KMP Łódź Futsal Cup 2017 już za nami

Aż 15 godzin trwały w sumie zmagania uczestników sportowego weekendu z KMP Łódź Futsal Cup 2017. W tym roku turniej dla funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Policji odbył się w nowej formule – dwudniowych zawodów z udziałem jednostek z terenu województwa łódzkiego wśród, których znalazły się dwie drużyny z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

W imprezie udział wzięło w sumie 245 zawodników (w tym 22 kobiety). Rozegrano 56 spotkań, w których padło 168 bramek. Żółte kartki otrzymało 7 zawodników, ale obyło się bez kar wykluczenia (czerwonych kartek).

Podczas sobotnich rozgrywek do rywalizacji przystąpili funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jednostek Policji zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi. Najlepsza okazała się drużyna III KP KMP. Na drugim i kolejnym miejscu uplasowali się kolejno – Wydział Ruchu Drogowego KMP oraz V KP KMP. Tytuł najlepszego zawodnika sobotniego spotkania trafił do Katarzyny Borowiec z KWP Women, a jej koleżanka z drużyny - Anna Zielińska zyskała miano najlepszego bramkarza. Zawodnik teamu Wydziału Ruchu Drogowego - Tomasz Graczyk okazał się najskuteczniejszym strzelcem sobotniego turnieju.

W niedzielę rywalizowali funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jednostek Policji z terenu województwa łódzkiego. I miejsce wywalczyła drużyna KWP GALAKTIKOS, pokonując w meczu finałowym zespół z KPP w Bełchatowie. Trzecie miejsce przypadło w udziale organizatorom turnieju - KMP w Łodzi. Radosław Bednarek z teamu KPP Bełchatów został najlepszym zawodnikiem niedzielnych rozgrywek. Do zawodnika KWP GALAKTIKOS -Krzysztofa Mitery trafił tytuł najlepszego bramkarza.

Najskuteczniejszym goalkeeperem niedzielnego wydarzenia został Nasz kolega Piotr Grobelny z KPP Łódź-Wschód, któremu serdecznie gratulujemy. Całość spotkania przebiegała w bardzo miłej atmosferze  oraz w duchu sportowej rywalizacji i na zasadach fair play.

Organizatorzy weekendowych rozgrywek już dziś zapowiadają orlikową edycję turnieju we wrześniu br.

 

info. dot. wymienionego wydarzenia dostępne również na stronie organizatora :

                         wciśnij :  Komenda Miejska Policji w Łodzi