Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Utrudnienia w ruchu podczas wyścigu kolarskiego na terenie gminy Tuszyn

  14 lipca 2019 roku przez teren powiatu łódzkiego wschodniego odbędzie się zorganizowany przez Sebastiana Rubina wyścig kolarski pn. ,,VIII Memoriał Sławomira Rubina". W czasie przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń policjantów!

 2. Międzypowiatowe Obchody Święta Policji 2019 w 100. rocznicę

  11 lipca 2019 roku w Rawie Mazowieckiej odbyły się międzypowiatowe obchody Święta Policji, w których wzięli udział mundurowi z pięciu powiatów garnizonu łódzkiego. Wśród rawskich i koluszkowskich policjantek i policjantów byli funkcjonariusze z powiatu tomaszowskiego, brzezińskiego i opoczyńskiego. Wspólne obchody Święta Policji zostały zorganizowane z uwagi na podkreślenie 100 rocznicy powstania Policji Państwowej.

 3. Policjanci powiatu łódzkiego wschodniego nagrodzeni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  26 czerwca 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka podczas, której insp. Andrzej Łapiński wręczył nagrody wyróżniającym się policjantom Łódzkiego Garnizonu. Wśród najbardziej zasłużonych znalazło się również pięciu policjantów z KPP Łódź Wschód oraz z KP Rzgów.

 4. Uczniowie zwiedzali koluszkowską komendę

  11 i 12 czerwca 2019 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach zwiedzali Komendę Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego. Była to niezwykła frajda i duże emocje dla blisko 60 uczniów. Pod czujnym okiem policjantów i swoich opiekunów pociechy zwiedzały mury koluszkowskiej komendy i zapoznali się ze specyfiką pracy policjantów.

 5. Zmęczenie i pośpiech nie pomagają kierowcom

  Felernie rozpoczął się dzisiejszy wtorek. Praktycznie w tym samym czasie doszło do dwóch zdarzeń, które spowodowały utrudnienia w ruchu. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale o mały włos nie doszło do tragedii. Jeszcze raz apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zdjęcie nogi z gazu i zaprzestanie jazdy podczas ogarniającego nas zmęczenia.

 6. Szczęśliwy finał poszukiwań

  17 czerwca 2019 roku po zawiadomieniu mieszkanki Wiśniowej Góry koluszkowscy funkcjonariusze włączyli się w poszukiwania 49 latka, które zakończyły się szczęśliwie dla zaginionego.

 7. Funkcjonariuszka sierż. szt. Marta Marczak na podium biegu z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej

  sierż. szt. Marta Marczak z koluszkowskiej komendy policji stanęła na podium Biegu z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej zajmując II miejsce w kategorii korpus podoficerów policji.

 8. Uroczysta inauguracja roku szkolnego w LO im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze. Podpisanie porozumienia o współpracy i objęciu patronatem Klasy Mundurowej przez KPP Łódź-Wschód

  W dniu dzisiejszym miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w nowo powstałym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze. W szkole utworzono klasę o profilu ogólnym oraz dwie klasy o profilu mundurowym. W trakcie uroczystości pomiędzy przedstawicielami służb mundurowych w tym reprezentowanej przez Komendanta insp. Krzysztofa Dąbrowskiego, Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego a panią Dyrektor LO Dorotą Salską zostało podpisane porozumienie o nawiązaniu współpracy i objęcie patronatem Klasy Mundurowej, gwarantujące jednocześnie wsparcie dla nauczycieli w realizacji innowacji pedagogicznej przygotowującej młodzież do pracy w służbach mundurowych.

 9. ZOSTAŃ POLICJANTEM, CZEKAMY NA CIEBIE !!! - film instruktażowy z testem sprawnościowym dla kandydatów do służby w policji

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwością pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 10. Koluszkowscy policjanci pobiegli w biegu sztafetowym ,, 100 km na 100. rocznicę”

  22 czerwca 2019 roku w Łodzi na ul. Piotrkowskiej odbył się bieg sztafetowy "100 kilometrów na 100. rocznicę". Nie zabrakło również na nim przedstawicieli koluszkowskiej Policji. Asp. sztab. Robert Derliński i sierż. Ewelina Redzisz pokonali dystans 1 km w znakomitym czasie. Ze 100 uczestników biegu każdy funkcjonariusz i pracownik policji miał do pokonania dystans 1 kilometra, łącznie uczestnicy sztafety przebiegli 100 km. Takie niezwykłe wydarzenie zostało zorganizowane w ramach obchodów 100 Rocznicy powstania Policji Państwowej.

Tagi

Linki