Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. 34-latek zatrzymany za kradzież rozbójniczą

  Policjanci z Andrespola zatrzymali mężczyznę, który grożąc pobiciem i używając siły fizycznej wobec ekspedientki sklepu uciekł z 4 szamponami do włosów. Mundurowi dzięki swojej wnikliwej pracy i dobremu rozpoznaniu szybko dotarli do agresora. Został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 2. Śmiertelny wypadek na torach

  Policjanci z komendy powiatowej w Koluszkach wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku kolejowego, do którego doszło na szlaku kolejowym Koluszki -Tomaszów Mazowiecki.

 3. Publicznie propagowali faszyzm

  Koluszkowscy policjanci zatrzymali mężczyzn w wieku 17 i 20 lat pod zarzutem publicznego propagowania faszyzmu i zniszczenia mienia. Młodszy z nich odpowie również za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat więzienia.

 4. Kontrole smogowe z udziałem policjantów z Andrespola

  Policjanci z Posterunku Policji w Andrespolu uczestniczą w cyklicznych kontrolach prowadzonych przez urzędników na terenie miasta i gminy. Kontrolowane są przede wszystkim piece i materiał, który wykorzystywany jest do palenia.

 5. Objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego powiatu łódzkiego wschodniego

  W koluszkowskiej komendzie odbyło się wprowadzenie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego mł. insp. Marka Wojtczaka. Tego dnia również koluszkowską komendę uroczyście pożegnał insp. Krzysztof Dąbrowski. Objęcia i zdania stanowiska dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin.

 6. Siła kobiet w niebieskim mundurze

  Coraz więcej kobiet decyduje się włożyć mundur i pełnić służbę w Policji. Nie jest łatwo łączyć pracę policjantki z życiem rodzinnym, szczególnie kiedy w domu czekają małe dzieci, które potrzebują tak wiele uwagi i obecności mamy. Służba jak wiadomo wiąże się z nocnymi dyżurami, przedłużającymi się godzinami w pracy czy nagłymi wezwaniami do zdarzeń. Każdego dnia koluszkowskie policjantki udowadniają swoją siłę oraz to, że wszystko da się pogodzić. W powiecie łódzkim wschodnim służy 27 kobiet.

 7. Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem

  W dniach od 22 do 28 lutego 2021 roku obchodzony będzie Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. To kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, podczas której pokrzywdzeni mogą bezpłatnie skorzystać z informacji prawnej. Uczestniczyć będą w niej także policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego

 8. Skradziona mazda porzucona na autostradzie

  Łódzcy policjanci na autostradzie A-1zlokalizowali mazdę, która jak się okazało skradziona dzień wcześniej z terenu Łodzi. Trwa ustalanie osoby odpowiedzialnej za kradzież pojazdu.

 9. Od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości jednak policjanci z Andrespola dotarli do jego kryjówki

  Policjanci z Andrespola dzięki współpracy z łódzkim mundurowym od lat związanym z koluszkowską komendą zatrzymali 42 - latka, który od roku był poszukiwany i ukrywał się przed organami ścigania za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz najbliższe lata spędzi za kratkami.

 10. Tragiczny wypadek na torach

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego w miejscowości Różyca. Pociąg pospieszny śmiertelnie potrącił 46-letniego mężczyznę.

Tagi

kpp koluszki środki odurzające kryminalni przedszkolaki Moja Komenda nietrzeźwy poszukiwany konkurs dzielnicowy gm. Koluszki marihuana prelekcje rekrutacja zatrzymany kręci mnie bezpieczeństwo profilaktyka wrd dzielnicowy bliżej nas bezpieczna droga do szkoły kpp lodz wschod kradzież narkotyki uczniowie zatrzymani KMZB dzielnicowy kpp łodz wschod cyberprzemoc bezpieczeństwo na drodze Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą bezpieczeństwo prewencja bezpieczne ferie promocja zawodu koluszkowscy policjanci zarzuty służba w Policji pp andrespol ruch drogowy KP Rzgów nietrzeźwy kierujący KP Tuszyn wypadek dzielnicowy gm. Andrespol obywatelskie ujęcie odpowiedzialnosc karna nieletnich dzielnicowi bezpieczeństwo ruchu drogowego bezpieczne wakacje policjanci

Linki