Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Kolejna debata ,,SMOG"

  W Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego odbyła się już druga debata inicjowana przez policję dotycząca skutecznego zwalczania negatywnego zjawiska atmosferycznego jakim jest ,,SMOG”. W lutym 2018 roku z inicjatywy koluszkowskiej komendy odbyła się już pierwsza w województwie taka debata i jedna z pierwszych w kraju, w której udział brali wójtowie i burmistrzowie powiatu łódzkiego wschodniego. Przez niespełna rok czasu zostały już podjęte odpowiednie działania zmierzające do poprawy jakości naszego powietrza.

 2. 36-latek zatrzymany po pościgu – najprawdopodobniej kierował pod wpływem narkotyków

  Koluszkowscy policjanci po pościgu zatrzymali na terenie Łodzi 36-letniego kierowcę audi bez tablic rejestracyjnych. Mężczyzna chcąc uniknąć kontroli drogowej rozpoczął brawurową ucieczkę. Wpadł z dilerką w kradzionym samochodzie. Prowadził najprawdopodobniej pod wpływem narkotyku.

 3. ,,Szybko i bezpiecznie” polscy mistrzowie łyżwiarstwa szybkiego na koluszkowskim lodowisku pod okiem mundurowych”

  18 stycznia 2019 roku , w piątek, o godzinie 12:00 z inicjatywy koluszkowskiej komendy ,dzięki współpracy podjętej z zarządcami Lodowiska ,,Biały Orlik” w Koluszkach odbędzie się spotkanie ze światowej skali panczenistami. Na koluszkowskim lodzie w obecności policjantów swoje łyżwy postawią:

 4. Policjanci wytropili poszukiwanego listem gończym

  Koluszkowscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 33-latka. Mężczyzna od pół roku był poszukiwany listem gończym i od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania.

 5. ,,Alkohol i narkotyki" - podsumowanie działań

  Koluszkowscy policjanci w niedzielę o godzinie 6.00 zakończyli działania "Alkohol i Narkotyki". W różnych częściach powiatu łódzkiego wschodniego zostały rozmieszczone punkty kontrolne. Podczas tej całodobowej akcji zaangażowanych zostało 10 policjantów ruchu drogowego, łącznie zostało przebadanych 329 kierowców. Wśród badanych jednemu z nich zostało zatrzymane prawo jazdy, za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mundurowym również nie umknęło 2 nietrzeźwych rowerzystów.

 6. Tragiczny wypadek bmw - zginął 18-latek

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło 25 listopada 2018 roku po godzinie 2.00 na drodze gminnej w miejscowości Wodzin Prywatny.

 7. Dobry początek roku

  9 stycznia 2019 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z kandydatami, którzy ubiegają się o przyjęcie do służby w Policji w naszym garnizonie. Aula Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wypełniła się osobami, które po wstępnej weryfikacji złożonych dokumentów zostały zakwalifikowane do postępowania rekrutacyjnego. W 2019 roku to pierwsze spotkanie z kandydatami do służby w Policji jednak ku naszemu zadowoleniu odbywa się ich coraz więcej, z coraz liczniejszą grupą osób. Kandydaci do służby w Policji otrzymują na nich informacje o dalszej procedurze rekrutacji, a także niezbędne dokumenty i skierowania na pierwszy etap tj. test wiedzy i test sprawności fizycznej.

 8. ,,Mango” rozpoczyna służbę w policji

  W tuszyńskim komisariacie swoją służbę rozpoczął wyjątkowy policjant. ,,Mango” to półtoraroczny owczarek niemiecki. Razem ze swoim przewodnikiem ponad 2 tygodnie temu zakończył kurs specjalistyczny w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Od tego czasu pełnią wspólnie służbę w policyjnych patrolach.

 9. ZOSTAŃ POLICJANTEM, CZEKAMY NA CIEBIE !!! - film instruktażowy z testem sprawnościowym dla kandydatów do służby w policji

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwością pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 10. ,,Krzyczymy z całej mocy – STOP PRZEMOCY’’

  Pod takim hasłem odbył się konkurs plastyczny mający na celu prowadzenie działań związanych z profilaktyką i przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie oraz propagujący pozytywne zachowania wśród dzieci i młodzieży na terenie gminy Brójce. Do udziału w komisji konkursowej zaproszono terenowego dzielnicowego asp.sztab. Sebastiana Swaczynę, który w codziennej służbie angażuje się w zwalczanie zjawiska przemocy domowej oraz w działania Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brójcach.

Tagi

Moja Komenda wypoczynek cyberprzemoc ruch drogowy dzielnicowy gm. Andrespol dzielnicowy Policja życzenia bezpieczna droga do szkoły służba w Policji wrd bezpieczne wakacje dzielnicowy w gm. Tuszyn dzielnicowy gm.Rzgów senior bezpieczeństwo ruchu drogowego profilaktyka wypadek dzielnicowy Rzgów dzielnicowy gm. Koluszki bezpieczna woda kpp lodz wschod nietrzeźwy kierujący zatrzymany ferie kradzież konkurs Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny prelekcje przeciwdziałanie narkomanii edukacja bezpieczczeństwo nad wodą bezpieczeństwo w ruchu drogowym prewencja dzielnicowy gm. Brójce bezpieczeństwo na drodze kręci mnie bezpieczeństwo kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą bezpieczeństwo KMZB dzielnicowy gm. Nowosolna dzielnicowi narkotyki MSWiA przedszkolaki rewiry dzielnicowych KP Tuszyn bezpieczne ferie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dzielnicowy bliżej nas

Linki