Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE
Sisi

Najczęściej czytane

 1. O bezpieczeństwie w rejonie przejazdów kolejowych

  W związku z reorganizacją ruchu kolejowego oraz wyłączeniem z użytkowania przejścia kolejowego krzyżującego się z drogą, na której znajduje się szkoła koluszkowscy dzielnicowi odbyli cykl spotkań z uczniami Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym. W spotkaniach tych uczestniczył również Komendant Posterunku Straży Ochrony Kolei Arkadiusz Turniak. Celem przewodnim było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpieczeństwa w rejonie gdzie odbywa się ruch kolejowy.

 2. Areszt za kradzież z włamaniem

  Skrupulatna praca rzgowskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 35-letniego mężczyzny, który kilka dni wcześniej włamał się do samochodu i ukradł z jego wnętrza 3 000 złotych. Mężczyzna ma na swoim koncie nie jedno przewinienie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

 3. Policjanci zabezpieczyli 385 kg nielegalnego suszu tytoniowego

  Koluszkowscy kryminalni zabezpieczyli 385 kilogramów krajanki suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzowych należących do 34-letniego mężczyzny. Zatrzymany 34-latek odpowie za paserstwo akcyzowe. Grozi mu kara do 3 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

 4. Bezpieczeństwo w okresie Wszystkich Świętych w powiecie łódzkim wschodnim

  Okres Wszystkich Świętych to czas odwiedzania i porządkowania grobów naszych bliskich. To czas zadumy, wspomnień i spotkań z rodziną. w drodze na cmentarze, niejednokrotnie pokonujemy wiele kilometrów. W tym czasie należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach zarówno pojazdów jak i pieszych, szczególnie w rejonach cmentarzy, dlatego zachowajmy szczególną ostrożność, by nie spotkały nas przykre niespodzianki.

 5. O bezpieczeństwie i odpowiedzialności prawnej nieletnich rozmawiali policjanci z uczniami "Dwójki"

  Koluszkowscy dzielnicowi wraz z oficerem prasowym i policjantką z zespołu nieletnich odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach. Mundurowi spotkali się z każdą z klas, aby omówić temat bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich i zagrożeń na jakie narażeni są młodzi ludzie.

 6. Wieczna pamięć o zmarłych

  Młodszy inspektor Sebastian Augustyniak odwiedził groby znajdujące się na pobliskim cmentarzu. Komendant oddał hołd i w ciszy uczcił pamięć o zmarłych pracownikach i policjantach z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego. Policjanci i pracownicy pamiętają o tych, którzy odeszli na wieczną służbę.

 7. ,,Doborowy Czwartek” – zostań jednym z nas!

  Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji do Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach w godzinach 13:30-15:30. Zainteresowani wstąpieniem w policyjne szeregi mają możliwość rozwiać swoje wątpliwości lub w przypadku podjęcia decyzji, złożyć stosowne dokumenty. Ponadto od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 można kontaktować się telefonicznie z koluszkowskim Zespołem Kadr Szkolenia pod numerami telefonu 47 842 12 15, 47 842 12 16.

 8. Lekcja bezpieczeństwa już od najmłodszych lat

  Policjanci z Tuszyna odwiedzili najmłodszych uczniów pobliskiego przedszkola. Spotkania z mundurowymi mają na celu utrwalanie znajomości numerów alarmowych, bezpieczeństwa w drodze do przedszkola, na spacerze, podczas zabaw na podwórku.

 9. Życzenia świąteczne od kierownictwa koluszkowskiej Policji

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Komendant Powiatowy Policji powiatu łódzkiego wschodniego wraz z zastępcą oraz całą kadrą kierowniczą składają wszystkim pracownikom, policjantkom, policjantom oraz mieszkańcom powiatu najserdeczniejsze życzenia.

 10. Ukradł perfumy za ponad 4 000 złotych

  Rzgowscy policjanci pracowali nad sprawą wrześniowej kradzieży w jednej z miejscowych drogerii. Wartość skradzionych perfum oszacowano ponad 4 000 złotych. Dzięki dobremu rozeznaniu w środowisku przestępczym funkcjonariusze dotarli do 26-letniego mieszkańca gminy Rzgów, który przyznał się do wszystkiego. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

ruch drogowy bezpieczna droga do szkoły nietrzeźwy kierujący Moja Komenda zatrzymani odpowiedzialnosc karna nieletnich kpp lodz wschod dzielnicowy bliżej nas narkotyki przekroczenie prędkości pp andrespol kpp koluszki przedszkolaki KP Tuszyn promocja zawodu kręci mnie bezpieczeństwo policjanci koluszkowscy policjanci marihuana prelekcje policjanci z koluszek kpp łodz wschod profilaktyka kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą cyberprzemoc bezpieczne wakacje bezpieczeństwo konkurs wypadek poszukiwany bezpieczeństwo na drodze wrd kradzież z włamaniem uczniowie wypadek śmiertelny nietrzeźwy obywatelskie ujęcie zatrzymany dzielnicowi KP Rzgów bezpieczne ferie kryminalni środki odurzające policjanci apelują zarzuty bezpieczeństwo ruchu drogowego dzielnicowy KMZB odblaski kradzież

Linki

Powrót na górę strony