Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE
Sisi

Najczęściej czytane

 1. Dotkliwe konsekwencje przekroczenia prędkości

  Koluszkowscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego chryslerem, który na drodze z ograniczeniem do 50 km/h pędził z prędkością 101 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 1 500 złotych i 10 punktami karnymi. Policjanci przypominają, że brawura i nadmierna prędkość to śmiertelne niebezpieczeństwo!

 2. Śmiertelny wypadek na torach

  Policjanci z komendy powiatowej w Koluszkach wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku kolejowego, do którego doszło na szlaku kolejowym Koluszki -Tomaszów Mazowiecki.

 3. Nietrzeźwy doprowadził do kolizji, a w samochodzie miał narkotyki

  Koluszkowscy policjanci zatrzymali 29-latka, który kierując fordem w stanie nietrzeźwości uderzył w prawidłowo jadącego citroena. Mundurowi znaleźli w jego aucie środki odurzające. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

 4. Tragiczny wypadek w Bukowcu

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rzgowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Bukowiec na drodze wojewódzkiej W-713. Jedna osoba nie żyje.

 5. Przekroczenie prędkości zakończone za kratkami

  W Tuszynie policjanci zatrzymali do kontroli 26-letniego kierującego bmw. Mężczyzna za przekroczenie prędkości o 68km/h otrzymał mandat i punkty karne. Stracił też prawo jazdy i był poszukiwany listem gończym. Został natychmiast zatrzymany przez koluszkowskich policjantów i trafił za kratki.

 6. 29-latek poszukiwany listem gończym został zatrzymany

  Koluszkowscy policjanci zatrzymali 29-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i większość czasu przebywał na terenie Niemiec. Teraz najbliższe lata spędzi za kratkami odbywając zaległą karę pozbawienia wolności.

 7. Życzenia świąteczne od kierownictwa koluszkowskiej Policji

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Komendant Powiatowy Policji powiatu łódzkiego wschodniego wraz z zastępcą oraz całą kadrą kierowniczą składają wszystkim pracownikom, policjantkom, policjantom oraz mieszkańcom powiatu najserdeczniejsze życzenia.

 8. Policjant po służbie ujął nietrzeźwego kierującego

  Kierownik ogniwa patrolowo interwencyjnego koluszkowskiej komendy tuż po zakończonej służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego. 38-letni kierowca daewoo miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Chwilę wcześniej spowodował kolizję. Mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy od 6 lat. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

 9. Podziękowania dla rzgowskiego policjanta

  Na ręce nadinspektora Sławomira Litwina Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariusza Komisariatu Policji w Rzgowie, w związku z szybką i skuteczną interwencją która miała miejsce w dniu 23 czerwca 2022 roku w Rzgowie. Autor listu pisze o uczciwym, sumiennym i profesjonalnym podejściu policjanta do interwencji jaką przeprowadził wobec zgłaszającej.

 10. Tragiczny wypadek bmw - zginął 18-latek

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło 25 listopada 2018 roku po godzinie 2.00 na drodze gminnej w miejscowości Wodzin Prywatny.

Tagi

pp andrespol zatrzymani kpp koluszki bezpieczne wakacje bezpieczna droga do szkoły wypadek śmiertelny cyberprzemoc wypadek KMZB kpp łodz wschod uczniowie przedszkolaki rekrutacja prewencja marihuana koluszkowscy policjanci dzielnicowy policjanci kradzież z włamaniem narkotyki kręci mnie bezpieczeństwo prelekcje Moja Komenda przekroczenie prędkości kradzież konkurs środki odurzające kpp lodz wschod bezpieczeństwo dzielnicowi zatrzymany wrd kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą zarzuty poszukiwany nietrzeźwy profilaktyka kryminalni bezpieczne ferie KP Rzgów promocja zawodu obywatelskie ujęcie odpowiedzialnosc karna nieletnich bezpieczeństwo ruchu drogowego ruch drogowy bezpieczeństwo na drodze KP Tuszyn dzielnicowy bliżej nas policjanci apelują nietrzeźwy kierujący

Linki

Powrót na górę strony