Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Poszukiwany mężczyzna z Krakowa zatrzymany w Koluszkach

  Policjanci z koluszkowskiej komendy interweniowali wobec mężczyzny , który posiadał przy sobie broń.

 2. Kolejny cios w przestępczość gospodarczą

  Kryminalni z koluszkowskiej komendy zatrzymali 58-latka trudniącego się nielegalnym handlem towarami akcyzowymi. Na czarny rynek nie trafi łącznie ponad 16 tys. szt. papierosów, 5 kg tytoniu oraz 30 litrów wysokoprocentowego alkoholu. Za przestępstwo akcyzowe grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności i wysoka kara grzywny.

 3. Policyjna ,,Kontra” na tropie

  Czas odgrywał kluczową rolę podczas poszukiwań młodego mężczyzny, który chciał targnąć się na własne życie. Z pomocą przyszła ,, Kontra” wraz ze swoim przewodnikiem. Pies natychmiast nawęszył trop i doprowadził do miejsca, w którym ukrył się desperat.

 4. asp. Grzegorz Stasiak opuszcza mury koluszkowskiej komendy

  ,, Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję…” od dnia wypowiedzenia tych słów minęło niespełna 16 lat. Kilkanaście lat pełnienia służby w szeregach policji przez asp. Grzegorza Stasiaka na terenie Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego minęło jak jeden dzień. Nadszedł czas zmiany, awansu zawodowego, który będzie kontynuowany w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz.

 5. ZOSTAŃ POLICJANTEM, CZEKAMY NA CIEBIE !!! - film instruktażowy z testem sprawnościowym dla kandydatów do służby w policji

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwością pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 6. Promowali policję garnizonu łódzkiego

  Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach promowali policyjny zawód na łódzkich targach pracy

 7. Tragiczny wypadek na DK 91

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Głuchowie w gminie Tuszyn. W wypadku zginął mężczyzna potrącony przez samochód osobowy w rejonie przejścia dla pieszych.

 8. Kradł elementy wyposażenia pociągu

  Współpraca mundurowych z Wydziału Prewencji KPP Łódź-Wschód i Strażników Ochrony Kolei doprowadziła do ustalenia sprawcy kradzieży elementów wyposażenia wagonów kolejowych. Straty poniesione przez przedsiębiorstwo oszacowano na blisko 3 tyś. złotych. Część przedmiotów już odzyskano. Sprawca za swój czyn odpowie przed sądem.

 9. Zakończenie akcji ,, Znicz ‘’

  Policjanci prowadzili tegoroczną 5 dniową akcję ZNICZ w dniach 31.10 - 4.11, ich zadaniem było udrażnianie ruchu na drogach i w okolicach cmentarzy oraz ułatwianie społeczeństwu dotarcia w odwiedzane miejsca.

 10. Najmłodsze pociechy z wizytą w koluszkowskiej komendzie

  Grupa 3 i 4 latków z Samorządowego Przedszkola w Andrespolu w dniu dzisiejszym tj. 16 października 2018 roku gościła w budynku Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego. Spotkaniu towarzyszyło mnóstwo emocji i radości.

Tagi

bezpieczne wakacje życzenia bezpieczczeństwo nad wodą handel ludźmi bezpieczny internet dzielnicowy bliżej nas ruch drogowy dzielnicowy w gm. Tuszyn przedszkolaki porozumienie dzielnicowy gm.Rzgów MSWiA wypoczynek bezpieczeństwo ruchu drogowego prelekcje prewencja służba w Policji podróbki wrd kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą ferie KMZB profilaktyka Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny bezpieczeństwo na drodze kradzież dzielnicowy Rzgów narkotyki dzielnicowy gm. Brójce dzielnicowy gm. Koluszki bezpieczeństwo dzielnicowy gm. Andrespol dzielnicowy rewiry dzielnicowych bezpieczna woda przeciwdziałanie narkomanii kręci mnie bezpieczeństwo nietrzeźwy kierujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym wypadek kpp lodz wschod konkurs bezpieczna droga do szkoły Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dzielnicowy gm. Nowosolna bezpieczeństwo nad wodą Policja dzielnicowi edukacja Moja Komenda

Linki