Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Tymczasowy areszt za narkotyki

  Koluszkowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 38 lat, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów środków odurzających w postaci mefedronu, ecstasy, amfetaminy i marihuany. Wobec mężczyzn sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 2. 20 marca 2024 utrudnienia w ruchu na drogach powiatu Łódzkiego Wschodniego

  W związku z planowanymi protestami rolników w dniu 20 marca 2024 roku utrudnienia w ruchu drogowym będą obejmowały drogi na terenie powiatu Łódzkiego Wschodniego. Protestujący zapowiadają całkowitą blokadę dróg w godzinach 9:00-17:00 w Koluszkach oraz w godzinach 10:00-22:00 na odcinku od ronda w miejscowości Kurowice (skrzyżowanie z DW 713) do ronda w miejscowości Wola Rakowa (wyjazd/zjazd z A1 – węzeł 23 Łódź Górna) gmina Brójce a następnie od godz. 12:00 zablokowany wjazd na A1.

 3. Planowany protest rolników - policjanci apelują o ostrożność na drogach!

  W związku z planowanymi protestami rolników w dniu 20 lutego 2024 roku utrudnienia w ruchu drogowym będą obejmowały drogi na terenie powiatu Łódzkiego Wschodniego. Protestujący zapowiadają całkowitą blokadę dróg w godzinach 9:00-15:00 na odcinku od ronda w miejscowości Kurowice (skrzyżowanie z DW 713) do ronda w miejscowości Wola Rakowa (wyjazd/zjazd z A1 – węzeł 23 Łódź Górna) gmina Brójce.

 4. I etap turnieju szkół średnich rozstrzygnięty

  W tegorocznym eliminacjach powiatowych dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pierwsze miejsce zajęła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego w Wiśniowej Górze. Teraz uczniowie będą reprezentować swoją placówkę a zarazem powiat Łódzki Wschodni w finale wojewódzkim na terenie MOSIR w Łodzi.

 5. ,,Dzień przedsiębiorczości” z koluszkowskimi policjantami

  Uczniowie klas mundurowych z liceum w Wiśniowej Górze w ramach ,,Dnia Przedsiębiorczości” wybrali Komendę Powiatową Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego aby poznać na czym polega zawód policjanta. Tego dnia licealiści poznali w praktyce jak wygląda codzienna służba policjantów i jakie są zasady rekrutacji.

 6. Postawa dwóch koluszkowskich nastolatków godna naśladowania

  Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa jaką wykazało się dwóch nastoletnich chłopców z Koluszek. Kiedy znaleźli w parku portfel wraz z kartą płatniczą od razu zgłosili ten fakt oficerowi dyżurnemu policji i osobiście dostarczyli zgubę do pobliskiej komendy. Jak się okazało jakiś czas temu Ci sami chłopcy przynieśli do jednostki policji znaleziony telefon komórkowy. Ich zachowanie zasługuje na szczególne uznanie.

 7. Śmiertelny wypadek na torach

  Policjanci z komendy powiatowej w Koluszkach wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku kolejowego, do którego doszło na szlaku kolejowym Koluszki -Tomaszów Mazowiecki.

 8. Narkotykowy duet zatrzymany

  Koluszkowscy kryminalni zatrzymali 20-latka oraz jego rok starszą kompankę, którzy posiadali przy sobie marihuanę i mefedron. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 400 gramów środków odurzających. 21-letnia kobieta usłyszała zarzut posiadania narkotyków i została objęta policyjnym dozorem. Wobec 20-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat więzienia. Sledztwo w tej sprawie prowadzi łódzka prokuratura.

 9. Diler narkotykowy za kratami

  Koluszkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu ujawnili znaczną ilość narkotyków. Zatrzymany 27-latek decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

 10. ,,Słodziak” z zarzutami

  Miłośnik słodkich artykułów został namierzony przez koluszkowskich policjantów. Przez kilka miesięcy systematycznie kradł z supermarketu bombonierki, których łączna wartość wyniosła ponad 1000 złotych. 50-letni mieszkaniec Koluszek usłyszał zarzut kradzieży co zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

zatrzymany bezpieczeństwo ruchu drogowego KP Tuszyn bezpieczeństwo na drodze przekroczenie prędkości opi koluszkowscy policjanci kręci mnie bezpieczeństwo marihuana bezpieczne wakacje wypadek śmiertelny kradzież kpp koluszki ruch drogowy pp andrespol bezpieczne ferie kpp łodz wschod nietrzeźwy kierujący wypadek kradzież z włamaniem narkotyki kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą policjanci apelują kryminalni przedszkolaki zatrzymani konkurs zarzuty kpp lodz wschod prelekcje dzielnicowi Zostań jednym z nas profilaktyka dzielnicowy uczniowie nietrzeźwy bezpieczeństwo wrd obywatelskie ujęcie policjanci Moja Komenda policjanci WRD KP Rzgów dzielnicowy bliżej nas poszukiwany promocja zawodu środki odurzające cyberprzemoc KMZB odblaski

Linki

Powrót na górę strony