Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Służyć ludziom obowiązek i przywilej. Wstąp w szeregi niebieskiego munduru.

  1 czerwca 2019 roku w Andrespolu ul. Rokicińska 126 (przed Urzędem Gminy) w godzinach 10:00-13:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego i podległych jednostek zaprezentują jak wygląda ich codzienna służba. Tego dnia będzie można poznać tajniki różnych pionów reprezentowane przez mundurowych. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w tym szczególnym dniu. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 2. ,,Dycha Justynów – Janówka’’ w tym roku również biegli po Puchar Komendanta KPP Łódż-Wschód.

  Promowanie zdrowego stylu życia oraz uprawiane sportu przez społeczeństwo to główne założenie policjantów z koluszkowskiej komendy i tuszyńskiego komisariatu. Podczas kolejnej edycji biegu Dycha Justynów-Janówka mundurowi uczestniczyli w biegu, który jednoczy, pomaga aktywnie spędzić wolny czas oraz jest promocją zdrowego trybu życia. Akcja wpisuje się również w ramy kampanii edukacyjno-profilaktycznej ,,Szkoda Ciebie na takie Patoklimaty”.

 3. Nocne spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego

  18 maja 2019 roku w godzinach 18:00-23:00 Zespół Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Koluszkach ul. 11-go Listopada 62 F organizuje dni otwarte komendy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w Policji.

 4. ZOSTAŃ POLICJANTEM, CZEKAMY NA CIEBIE !!! - film instruktażowy z testem sprawnościowym dla kandydatów do służby w policji

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwością pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 5. Seniorze pamiętaj o swoim bezpieczeństwie na drodze.

  Dzielnicowy miasta Koluszki spotkał się z seniorami aby przybliżyć im zasady bezpieczeństwa na drodze, które uchronią ich od nieszczęśliwych wypadków. Na bieżąco policjant informuje swoich mieszkańców o zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać.

 6. Policjanci oddali hołd tym, którzy odeszli na ,,wieczną służbę”

  Tuż przed zbliżającym się Świętem Wielkiej Nocy policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego pamiętają o kolegach policjantach oraz pracownikach policji, którzy odeszli...

 7. XLII Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w powiecie łódzkim wschodnim

  Wzorem lat poprzednich uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu łódzkiego wschodniego rywalizowali w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Pod czujnym okiem policjantów z koluszkowskiej drogówki rozwiązywali test wiedzy oraz pokonywali rowerowy tor przeszkód.

 8. Blisko 30 lat służby w Policji… teraz czas na zasłużoną emeryturę

  11 kwietnia 2019 roku Komendant Powiatowy Policji powiatu łódzkiego wschodniego, kadra kierownicza oraz koleżanki, koledzy złożyli podziękowania za służbę i za wspólnie spędzone lata asp. szt. Dariuszowi Jędrasikowi. Po upływie blisko 30 lat służby w Policji przeszedł na zasłużoną emeryturę.

 9. Grupa włamywaczy zatrzymana przez kryminalnych

  Od listopada 2018 roku włamywali się i okradali różne punkty w kilku miejscowościach powiatu łódzkiego wschodniego oraz powiatów ościennych. Dzięki sumiennej pracy rzgowskich i koluszkowskich policjantów udało się rozpracować 5 - osobową grupę ,,amatorów cudzego mienia”. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 10. Przestępcze ,,trio” w rękach Policji

  Koluszkowscy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn. Jeden z nich włamał się do jednego z domów w Koluszkach skąd przywłaszczył pieniądze, perfumy oraz biżuterię o łącznej wartości blisko 70 000 zł. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast dwóch pozostałych wspólników odpowie za paserstwo umyślne za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

dzielnicowi dzielnicowy Moja Komenda bezpieczna woda przedszkolaki kradzież seniorze nie daj się oszukać nietrzeźwy bezpieczny senior ruch drogowy Policja narkotyki dzielnicowy gm. Koluszki dzielnicowy gm. Brójce kpp lodz wschod bezpieczne wakacje MSWiA odpowiedzialnosc karna nieletnich kręci mnie bezpieczeństwo bezpieczeństwo ruchu drogowego ferie KGP nietrzeźwy kierujący prewencja służba w Policji wypadek KP Tuszyn wrd dzielnicowy gm. Nowosolna kpp koluszki konkurs dzielnicowy gm. Andrespol pp andrespol KMZB KP Rzgów cyberprzemoc bezpieczeństwo na drodze dzielnicowy Rzgów kpp łodz wschod bezpieczeństwo bezpieczne ferie edukacja profilaktyka dzielnicowy bliżej nas senior Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dzielnicowy gm.Rzgów zatrzymany prelekcje kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Linki