Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. Wypadek śmiertelny w Byszewach

  Koluszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 16 lutego 2019 roku około godziny 22:00 w Byszewach, gmina Nowosolna. Zginął kierujący samochodem osobowym.

 2. Porady rzgowskich dzielnicowych

  Dzielnicowi oraz pracownicy ochrony jednego z centrów handlowych w Rzgowie spotkali się z właścicielami boksów i innymi użytkownikami obiektu. Policjanci apelowali o właściwe zabezpieczenie stoisk i pojazdów przed kradzieżą.

 3. ZOSTAŃ POLICJANTEM, CZEKAMY NA CIEBIE !!! - film instruktażowy z testem sprawnościowym dla kandydatów do służby w policji

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwością pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 4. Policyjny pościg za kierowcą na podwójnym gazie

  Kolejny pościg za nietrzeźwym „piratem” drogowym. Kierowca audi uciekał przed policją, jak się okazało był pijany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn - zadzwoń!

  Policjanci prowadzą działania zmierzające do ustalenia tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Funkcjonariusze w tej sprawie wytypowali i zatrzymali dotychczas 10 osób w wieku od 20 do 31 lat. Byli to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia.

 6. Wspólnie zadbajmy o środowisko. Nie dopuśćmy do nielegalnego składowania i przewożenia niebezpiecznych odpadów

  Tylko w ostatnim czasie dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i poświęceniu policjantów zwalczającym przestępczość przeciwko środowisku udaremniono kilkanaście przypadków prób nielegalnego składowania odpadów na terenie m.in. nieczynnych żwirowisk, kopalni odkrywkowych a także składowania odpadów niebezpiecznych na terenie opuszczonych hal magazynowych i pustostanów.

 7. Lekcja pierwszej pomocy z dzielnicowymi

  Policjanci z Posterunku Policji w Andrespolu często organizują spotkania z dziećmi i młodzieżą aby przybliżyć im zasady bezpieczeństwa własnego jaki i najbliższych. Tym razem dzieci również skorzystały z lekcji pierwszej pomocy przedmedycznej jaką zaprezentowali policjanci.

 8. Mundurowi spotykają się z dziećmi podczas ferii

  Ostatni tydzień ferii zimowych w województwie łódzkim dobiega końca. Przez 2 tygodnie koluszkowscy mundurowi spotykali się z dziećmi w Miejskim Ośrodku Kultury oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koluszkach. Na spotkaniach gościli również strażacy.

 9. Wspólne działania przyczyniają się do zapobiegania i eliminowania zagrożeń poprzez korzystanie z KMZB

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa była tematem przewodnim na spotkaniu w koluszkowskim urzędzie miejskim rożnych instytucji miasta i gminy Koluszki. Celem spotkania było eliminowanie i zapobieganie zagrożeniom ujawnionym dzięki KMZB oraz uświadamianie społeczeństwa jak wielką rolę odgrywa Krajowa Mapa Zagrożeń.

 10. Małżeństwo z gminy Koluszki uhonorowane tytułem ,,Człowieka Miesiąca Lutego 2019 "

  Od 2000 roku z inicjatywy redakcji Expresu Ilustrowanego, telewizji Toya oraz radia Eska organizowana jest akcja "Człowiek Miesiąca". Jej celem jest uhonorowanie niezwykłych osób, które pomagają innym bezinteresownie. W lutym 2019 roku nagrodzone tym tytułem zostało również małżeństwo mieszkające na terenie gminy Koluszki.

Tagi

kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą dzielnicowy gm. Andrespol bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymany konkurs dzielnicowy gm. Koluszki bezpieczeństwo nietrzeźwy kierujący odpowiedzialnosc karna nieletnich służba w Policji kradzież prelekcje bezpieczczeństwo nad wodą KMZB Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa KP Tuszyn ferie kpp łodz wschod cyberprzemoc dzielnicowy Rzgów KGP MSWiA bezpieczne ferie edukacja profilaktyka wypadek bezpieczne wakacje kręci mnie bezpieczeństwo dzielnicowy bliżej nas dzielnicowy gm.Rzgów prewencja kpp lodz wschod Policja Moja Komenda bezpieczny senior narkotyki ruch drogowy dzielnicowi dzielnicowy gm. Nowosolna nietrzeźwy pp andrespol wrd bezpieczna woda senior bezpieczeństwo ruchu drogowego KP Rzgów dzielnicowy życzenia bezpieczeństwo na drodze dzielnicowy gm. Brójce

Linki