Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Zakłócenie ciszy nocnej zakończyło się zatrzymaniem 20–latka z marihuaną

  Tuszyński patrol policji dostał wezwanie dotyczące zakłócenia ciszy nocnej, po zakończeniu interwencji policjanci zauważyli mężczyznę na klatce schodowej. Przy mężczyźnie znaleźli środki odurzające. 20 – latek usłyszał już zarzut posiadania marihuany za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Policjanci z Andrespola szybko dotarli do amatora słodyczy

  Już kilka minut od otrzymanego zgłoszenia policjanci z Andrespola namierzyli amatora cudzego mienia, który tego samego dnia ukradł słodycze i kosmetyki ze sklepów na terenie gminy. Łączna wartość artykułów wyniosła blisko 450 zł. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie 39-latek odpowie przed sądem.

 3. Skrupulatność rzgowskich dzielnicowych doprowadziła do schwytania złodzieja paliwa

  Dzielnicowi ze Rzgowa zostali zaalarmowani o kradzieży paliwa na jednej ze stacji przez kierującego audi. Policjanci szybko pojechali we wskazane miejsce, szereg ustaleń jakie poczynili i ich czujność doprowadziła ich do 20 - letniego łodzianina, który dopuścił się kradzieży tablic rejestracyjnych i paliwa. Teraz amator cudzego mienia odpowie przed sądem.

 4. Tragiczny pożar w Andrespolu

  Koluszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do jakiego doszło dzisiaj w godzinach nocnych przy ul. Brzezińskiej w Andrespolu. W spalonym wnętrzu murowanego budynku mieszkalnego strażacy ujawnili zwęglone zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalają jego tożsamość.

 5. Uwaga – seniorze nie wpuszczaj obcych do domu

  Sprawcy przestępstw używają wielu forteli aby uśpić czujność potencjalnych ofiar. Podszywają się pod przedstawicieli firm i kłamią dla osiągnięcia celu. Starają się za wszelką cenę wejść do wytypowanego mieszkania aby w dogodnej dla nich chwili okraść właścicieli. Aby uniknąć taki zagrożeń nie wolno wpuszczać za próg osób obcych, zwłaszcza nie powinny robić tego osoby starsze i samotne.

 6. Tuszyńscy policjanci zaopiekowali się zagubionym pieskiem i odnaleźli jego właścicielkę

  Tuszyńscy policjanci kolejny raz wykazali się wielkim zaangażowaniem i dobrym sercem kiedy do komisariatu został przyprowadzony przez przypadkowe osoby zagubiony piesek. Mundurowi natychmiast otoczyli go opieką i podjęli kroki aby odnaleźć właściciela. Już po kilku dniach stęskniony pupil wrócił cały i zdrowy do swojego domu.

 7. Groźny wypadek na drodze krajowej nr 72 w Teolinie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku do jakiego doszło 11 sierpnia 2016 roku około godziny 09:15 na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Teolin gm. Nowosolna.

 8. Działania ,,Prędkość” w powiecie łódzkim wschodnim

  20 listopada 2020 roku policjanci na terenie powiatu łódzkiego wschodniego przeprowadzili ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Celem działań było zmniejszenie ryzyka powstawania wypadków poprzez egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości. Mundurowi zwracają uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 9. Śmiertelny wypadek w Tuszynie

  Policjanci z Tuszyna pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 27 października 2020 roku około godz. 19:30 na ul. Rzgowskiej w Tuszynie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 41 letni pieszy. Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność.

 10. Wygrali walkę z wirusem teraz oddają osocze, aby pomóc innym

  Policjanci i pracownicy cywilni z powiatu łódzkiego wschodniego solidaryzują się z osobami, które walczą z Covid-19. Sami wiedzą jak ciężka i nierówna jest ta walka. Im się udało pokonać wirusa dlatego jako ,,ozdrowieńcy” dziś od samego rana w licznym gronie oddali osocze w łódzkim centrum krwiodawstwa.

Tagi

dzielnicowy gm. Andrespol Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa bezpieczne wakacje kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą nietrzeźwy KP Rzgów odpowiedzialnosc karna nieletnich bezpieczeństwo na drodze bezpieczeństwo ruchu drogowego bezpieczne ferie zatrzymani bezpieczeństwo kpp lodz wschod dzielnicowy dzielnicowy gm. Koluszki narkotyki ruch drogowy środki odurzające prelekcje profilaktyka koluszkowscy policjanci KMZB zatrzymany Policja przedszkolaki bezpieczna droga do szkoły kręci mnie bezpieczeństwo kpp łodz wschod pp andrespol marihuana promocja zawodu wypadek rekrutacja cyberprzemoc kradzież Moja Komenda dzielnicowy gm. Brójce dzielnicowi policjanci nietrzeźwy kierujący wrd dzielnicowy bliżej nas zarzuty KP Tuszyn uczniowie kryminalni prewencja konkurs kpp koluszki obywatelskie ujęcie

Linki