Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE
Sisi

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek na torach

  Policjanci z komendy powiatowej w Koluszkach wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku kolejowego, do którego doszło na szlaku kolejowym Koluszki -Tomaszów Mazowiecki.

 2. Kolejne stracone pieniądze - NIE DAJMY SIĘ OSZUKAĆ!

  Koluszkowscy policjanci kolejny raz ostrzegają przed przekazywaniem pieniędzy osobom, których tożsamości nie jesteśmy w stanie wiarygodnie potwierdzić. Pomimo licznych policyjnych apeli nadal dochodzi do oszustw ,,na legendę". Tym razem koluszkowianka straciła swoje oszczędności życia przekazując je ,,rzekomym funkcjonariuszom policji”. Zawsze zachowujmy czujność i nie dajmy się oszukać! Zapamiętajmy, prawdziwi policjanci nigdy nie informują o prowadzonych przez siebie działaniach telefonicznie i nie proszą o przekazanie pieniędzy!

 3. Nietrzeźwy z 4 promilami wyeliminowany z drogi przez świadka

  W Wiśniowej Górze naoczny świadek zauważył audi, którego tor jazdy był niepokojący. Od razu nabrał podejrzeń, iż kierowca może być nietrzeźwy. Mężczyzna zablokował dalszą drogę kierującemu audi i wezwał na miejsce policję. Jak się okazało 42-latek miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz złamanie zakazu uprawniającego do kierowania pojazdami za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Tragiczny wypadek w Bukowcu

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rzgowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Bukowiec na drodze wojewódzkiej W-713. Jedna osoba nie żyje.

 5. Bezpieczeństwo na quadzie!

  Wiosna to czas kiedy częściej na naszych drogach można zauważyć quady. Pamiętajmy jednak, że takie czterokołowce to nie są zabawki! Pojazdy tego typu muszą być zarejestrowane, a kierująca nim osoba musi posiadać odpowiednie uprawnienia. Policjanci apelują o ostrożność i zdrowy rozsądek! Jazda czterokołowcem jest specyficzna i bardzo łatwo dochodzi do jego wywrócenia co może doprowadzić do tragedii. Szczególną uwagę zwróćmy na dzieci!

 6. Policjanci mówili o bezpieczeństwie i służbie w niebieskim mundurze

  Koluszkowscy policjanci wzięli udział w pikniku równościowym gdzie zaprezentowali policyjny sprzęt, opowiadali o służbie w niebieskim mundurze jak również o szeroko pojętym bezpieczeństwie w ruchu drogowym jak i tym związanym z letnim wypoczynkiem.

 7. Podziękowania dla policjantów

  Dyrektor szkoły podstawowej wraz z delegacją rady rodziców zagościł w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, aby osobiście podziękować koluszkowskim mundurowym. Przede wszystkim słowa uznania dotyczyły bardzo dobrej współpracy, wsparcia i zaangażowania jakie wykazują policjantki i policjanci.

 8. "Koluszki z Kobietami i dla Kobiet" z udziałem Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego

  Inspektor Marek Wojtczak został zaproszony na spotkanie networkingowe w ramach projektu "Koluszki z Kobietami i dla Kobiet. Kolej na Równość" realizowanym przez Stowarzyszenie "Okiem Kobiety" wraz z Burmistrzem Koluszek Waldemarem Chałatem. Komendant poruszył tematykę równości kobiet w koluszkowskiej policji, praw człowieka oraz przemocy domowej i wobec kobiet.

 9. Zatrzymani na własnej plantacji marihuany

  Krzaki roślin konopi oraz marihuanę przejęli kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową z koluszkowskiej komendy. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 lat, którzy usłyszeli już zarzuty. Za uprawę konopi grozi do 8 lat pozbawienia wolności, za posiadanie marihuany do 3 lat. Dzięki skrupulatnej pracy policjantów zakazane substancje nie trafią na rynek.

 10. O bezpieczeństwie w rejonie przejazdów kolejowych

  W związku z reorganizacją ruchu kolejowego oraz wyłączeniem z użytkowania przejścia kolejowego krzyżującego się z drogą, na której znajduje się szkoła koluszkowscy dzielnicowi odbyli cykl spotkań z uczniami Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym. W spotkaniach tych uczestniczył również Komendant Posterunku Straży Ochrony Kolei Arkadiusz Turniak. Celem przewodnim było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpieczeństwa w rejonie gdzie odbywa się ruch kolejowy.

Tagi

kpp koluszki cyberprzemoc prelekcje środki odurzające marihuana kpp lodz wschod uczniowie policjanci kręci mnie bezpieczeństwo wypadek promocja zawodu nietrzeźwy dzielnicowi KP Tuszyn bezpieczne wakacje profilaktyka nietrzeźwy kierujący pp andrespol zarzuty Moja Komenda przekroczenie prędkości poszukiwany przedszkolaki narkotyki konkurs dzielnicowy bliżej nas rekrutacja dzielnicowy policjanci apelują wrd bezpieczeństwo ruchu drogowego odpowiedzialnosc karna nieletnich kpp łodz wschod zatrzymani kryminalni KP Rzgów koluszkowscy policjanci bezpieczeństwo na drodze KMZB zatrzymany bezpieczne ferie obywatelskie ujęcie dzielnicowy gm. Koluszki prewencja bezpieczeństwo ruch drogowy kradzież z włamaniem wypadek śmiertelny kradzież kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Linki

Powrót na górę strony