Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Aktualności

Zobacz SPOT
Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE

Najczęściej czytane

 1. "Magiczne" rękawiczki 35-latka

  Kryminalni z Komisariatu Policji w Tuszynie ustalili i zatrzymali mężczyznę, który pracując w jednej z firm wysyłkowych na terenie powiatu łódzkiego wschodniego, kradł zegarki i biżuterię znanych światowych marek. W ciągu 2 miesięcy spowodował straty w wysokości blisko 67 tys. złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

 2. Policjanci prowadzą zbiórkę dla najbardziej potrzebujących

  Z inicjatywy policjantów z Komisariatu Policji w Tuszynie powstała zbiórka ubrań, zabawek, artykułów szkolnych, przedmiotów gospodarstwa domowego, które zostaną przekazane dla najbardziej potrzebujących osób w Tuszynie i gminie. Zbiórka trwa do 18 października 2019 roku, tego dnia zebrane dary zostaną przekazane do MOPSu w Tuszynie i trafią do najbardziej potrzebujących. W szlachetną akcję włączyli się mundurowi z całego powiatu łódzkiego wschodniego. Odzież i inne przedmioty można przekazywać do KP Tuszyn pok. 20 sierż. szt. Magdalenie Sochaczewskiej bądź do KPP w Koluszkach.

 3. Policjantki z powiatu łódzkiego wschodniego na podium III edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości

  Sierż. Ewelina Redzisz i sierż. Kamila Sztekmiler zajęły II i III miejsce na podium w kategorii policjantki w III edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości. Organizatorem wydarzenia była Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego reprezentowali jednostkę w 7 osobowym składzie i pokonali dystans 10 km. Naszym koleżankom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 4. Dni Otwarte Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach

  Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego organizuje 11 października 2019 roku w godz. 08:00 - 18:00 Dni Otwarte koluszkowskiej komendy. Tego dnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w Policji. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są etapy rekrutacji i na czym polega zawód policjanta - przyjdź, porozmawiamy. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia będą również przyjmować dokumenty od kandydatów do służby w niebieskim mundurze.

 5. Jesteśmy jedną drużyną - łączy nas piłka

  Z okazji święta służby cywilnej przypadający na dzień 11 listopada 2018 roku pracownicy koluszkowskiej komendy rozegrali między sobą mecz piłki siatkowej. Sportowe spotkanie przyczyniło się do wspólnego zintegrowania wszystkich pracowników w miłej atmosferze.

 6. Czujne oko kryminalnego

  Amfetaminę i marihuanę zabezpieczyli policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Koluszek. Zatrzymana kobieta miała przy sobie ponad 2 gramy narkotyków, 33 – latek blisko 3 gramy a 22 – latek ponad 1 gram. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

 7. Niebezpieczny wypadek w Modlicy na A-1

  Do niebezpiecznego wypadku doszło na wysokości m. Modlica przy zjeździe z trasy A-1 na S-8 gdzie kierujący bmw z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 37 – letni mężczyzna w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Łodzi. Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 8. Policjanci odwiedzają groby tych, którzy odeszli na ,,wieczną służbę"

  1 listopada to szczególny dzień pamięci o tych, którzy odeszli.... Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego pamiętają o kolegach policjantach oraz pracownikach Policji, którzy odeszli z tego świata.. W tym szczególnym czasie odwiedzają groby zmarłych by uczcić pamięć o nich.

 9. Poszukiwana 33-latka na zakazie

  Policjanci z koluszkowskiej komendy zatrzymali 33-letnią kierującą audi do kontroli drogowej. Jak się okazało kobieta miała sądowy zakaz kierowania pojazdami, była poszukiwana a jej samochód nie miał przeglądu ani ubezpieczenia. Za załamanie sądowego zakazu grozi kara do 5 lat więzienia.

 10. Za mundurem ...kobiety sznurem

  Co piąty funkcjonariusz Policji w województwie łódzkim to kobieta. W garnizonie łódzkim służbę pełni 5886 policjantów , 1145 to panie. Wśród nich jest 127 oficerów, 328 aspirantów, 509 podoficerów i 181 posterunkowych. Są wśród nich absolwentki tak nietypowych kierunków studiów jak geologia, muzykologia, teologia, wzornictwo, zootechnika.

Tagi

Linki