Dożynki gminne z udziałem dzielnicowego - Informacje - Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Informacje

Dożynki gminne z udziałem dzielnicowego

W trakcie obchodów Gminnych Dożynek w gm. Nowosolna, dzielnicowy z Posterunku Policji w Andrespolu w ramach założeń projektu MSWiA ,,Dzielnicowy bliżej nas” promował i zachęcał do korzystania z mobilnej aplikacji ,,Moja komenda” oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

27 sierpnia 2017 roku dzielnicowy z Posterunku Policji w Andrespolu asp. szt. Tomasz Bojanowski na terenie Gminno-Parkowego Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie uczestniczył w obchodach Gminnych Dożynek gm. Nowosolna w których udział wzięli mieszkańcy oraz Włodarze Gminy Nowosolna.

Dla dzielnicowego była to doskonała okazja do tego by zaprezentować uczestnikom plenerowej imprezy i zachęcić ich do korzystania z możliwości Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Słuchaczom przekazano niezbędne informacje pozwalające na sprawną obsługę tego nowatorskiego narzędzia internetowego. Dzielnicowy zachęcał  również do bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym w razie braku dostępu do internetu. Informował również o założeniach wdrożonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przy udziale Komendy Głównej Policji programie ,,Dzielnicowy bliżej nas”, oraz zachęcał do korzystania z aplikacji na urządzenia mobilne ,,Moja komenda”. Uczestnikom spotkania wręczono ulotki promujace wymienione programy wraz z danymi kontaktowymi do dzielnicowego.