Informacje

Jesteśmy jedną drużyną - łączy nas piłka

Z okazji święta służby cywilnej przypadający na dzień 11 listopada 2018 roku pracownicy koluszkowskiej komendy rozegrali między sobą mecz piłki siatkowej. Sportowe spotkanie przyczyniło się do wspólnego zintegrowania wszystkich pracowników w miłej atmosferze.

W minioną środę w budynku OSiR w Koluszkach odbył się mecz piłki siatkowej między pracownikami cywilnymi a policjantami z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego, podległymi komisariatami z Tuszyna i Rzgowa oraz Posterunkiem Policji w Andrespolu. Między zawodnikami zostało rozegranych kilka setów w różnych kombinacjach drużynowych. Rywalizacja była bardzo zacięta a od emocji elektryzowało się powietrze. Celem rozegranego meczu piłki siatkowej było stworzenie miłej atmosfery, zintegrowanie się wszystkich pracowników koluszkowskiej komendy i jednostek jej podległych oraz zachęcenie do wspólnej aktywności fizycznej.

Wszyscy okazali się zwycięzcami, nie było przegranej drużyny. Mecz był okazją do uczczenia przypadającego święta służby cywilnej, która jest niezwykle cenna i odgrywa ważną rolę w codziennym funkcjonowaniu jednostki jak również zespolenia jednej drużyny policyjnej jaką jesteśmy, bez względu na to czy jesteśmy pracownikami cywilnymi czy mundurowymi.  

Powrót na górę strony