Informacje

Policjantki z powiatu łódzkiego wschodniego na podium III edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości

Sierż. Ewelina Redzisz i sierż. Kamila Sztekmiler zajęły II i III miejsce na podium w kategorii policjantki w III edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości. Organizatorem wydarzenia była Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego reprezentowali jednostkę w 7 osobowym składzie i pokonali dystans 10 km. Naszym koleżankom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

26 października 2019 roku w Lesie Łagiewnickim blisko 200 pracowników i funkcjonariuszów służb mundurowych uczestniczyło w III edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości. Jego organizatorem było KWP w Łodzi. Komendę Powiatową powiatu łódzkiego wschodniego reprezentowała 7 osobowa drużyna i każdy z osobna musiał pokonać dystans 10 km.

Nasza koleżanka sierż. Ewelina Redzisz zajęła II miejsce i stanęła na podium wraz z sierż. Kamilą Sztekmiler, która zajęła III miejsce. Obie panie startowały w kategorii policjantki i pokonały dystans 10 km.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów również dla pozostałych reprezentantów KPP Łódź Wschód oraz wszystkich uczestników biegu.