Informacje

Komendanci podpisali z burmistrzem porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych

Komendant Powiatowy Policji powiatu łódzkiego wschodniego insp. Krzysztof Dąbrowski wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Tuszynie podinsp. Sławomirem Sokołowskim i Burmistrzem Tuszyna Witoldem Małeckim podpisali porozumienie o służbach ponadnormatywnych. Dzięki takiemu porozumieniu nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie więcej patroli policyjnych w Tuszynie i gminie.

Insp. Krzysztof Dąbrowski Komendant Powiatowy Policji powiatu łódzkiego wschodniego i Komendant Komisariatu Policji w Tuszynie podpisali porozumienie z Burmistrzem Tuszyna Witoldem Małeckim dotyczące służb ponadnormatywnych. Przez najbliższe miesiące teren miasta i gminy będzie patrolowany przez większą liczbę policjantów. Dodatkowe ośmiogodzinne służby ukierunkowane są na pomoc mieszkańcom poprzez wzrost poczucia ich bezpieczeństwa, przede wszystkim w miejscach gdzie jest ono najbardziej zagrożone. Mundurowi będą pojawiać się w miejscach zagrożeń nałożonych na KMZB oraz tam gdzie najczęściej dochodzi do naruszeń prawa. Stróże prawa będą reagować na wszelkie naruszenia przepisów oraz służyć wsparciem i pomocą społeczeństwu. Na dodatkowe patrole w mieście i gminie Tuszyn zostało przeznaczonych 20 000 złotych.

Komendanci podziękowali burmistrzowi za wzajemną współpracę i okazane wsparcie urzędu z policją powiatu łódzkiego wschodniego.

  • komendanci z burmistrzem podpisują porozumienie
Powrót na górę strony