Informacje

Koluszkowscy policjanci zatrzymali 34 - latka, który dopuścił się kradzieży zuchwałej

Koluszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wtargnął do jednego ze sklepów na terenie Koluszek i wyniósł 2 piwa. 34 – latek był agresywny i wulgarny. Z premedytacją wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar. Już po kilku minutach został zatrzymany przez policjantów, usłyszał już zarzut kradzieży zuchwałej za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach otrzymali zgłoszenie 5 października 2020 r. tuż po godz. 14:00, że na terenie jednego z punktów handlowych doszło do kradzieży alkoholu. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Jak ustalili kilka minut wcześniej wtargnął do sklepu 34 – letni mieszkaniec Koluszek, był agresywny i wulgarny i żądał wydania przez sprzedawców 2 piw. Pracownicy sklepu próbowali reagować na niewłaściwe zachowanie mężczyzny ale ten był coraz bardziej agresywny. W pewnym momencie wyszedł ze sklepu zabierając alkohol i grożąc, pracownikom aby nie próbowali go zatrzymywać. Policjanci znając doskonale wskazanego mężczyznę już po kilku minutach od interwencji zatrzymali go na terenie Koluszek. 34 – latek był nietrzeźwy a noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już prokuratorski zarzut kradzieży zuchwałej co zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo został objęty dozorem policyjnym.

  • policjantka ubrana w żółtą kamizelkę z napisem policja siedzi za biurkiem i przesłuchuje zatrzymanego. Mężczyzna siedzi na wprost policjantki
Powrót na górę strony