Informacje

Zatrzymani za zniszczenie mienia i kradzieże - jeden z nich poszukiwany przez policję z dwóch województw.

Rzgowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 43 lata. Jeden z nich usłyszał już zarzut zniszczenia mienia i kradzieży. Drugi odpowie za kradzież. Jak się okazało był on poszukiwany przez policjantów z województwa mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

30 listopada 2020 roku około godziny 13:00 policjanci z Komisariatu Policji w Rzgowie uzyskali informację, iż na ul. Rzemieślniczej mogą być osoby, które kilka dni wcześniej dopuściły się zniszczenia mienia na ul. Tuszyńskiej. Mundurowi zauważyli opla, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Szybko zostali zdemaskowani przez policjantów. Jak się okazało byli to 29 i 43-letni mieszkańcy Warszawy. Dodatkowo wyszło na jaw,  że starszy z mężczyzn był poszukiwany przez policjantów z województwa mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego gdzie dopuścił się kradzieży pieniędzy. Obaj zostali zatrzymani. 29-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia co jest zagrożone karą do 5 lat więzienia oraz kradzieży. Natomiast 43-latek odpowie za kradzieże popełnione w innych województwach.  Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  • Nieumundurowany policjant w kamizelce zółtej z napisem policja stoi tyłemz zatrzymanym mężczyzną za okratowanymi drzwiami
  • Nieumundurowani policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę do zaparkowanego nieoznakowanego samochodu
  • Nieumundurowany policjant w żółtej kamizelce prowadzi zatrzymanego mężczynę
Powrót na górę strony