Informacje

#SzczepimySię - policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego rozpoczęli szczepienia

Od początku trwającej pandemii policjanci są na pierwszej linii ognia w walce z koronawirusem. Mundurowi dbając o bezpieczeństwo swoich mieszkańców, każdego dnia podejmują kilkadziesiąt interwencji w całym powiecie, przeprowadzają czynności z różnymi osobami, dlatego tak ważne jest aby sami też byli bezpieczni. Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego rozpoczęli już pierwszą serię szczepień przeciwko Covid-19.

25 marca 2021 roku policjantki i policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego i jednostek podległych rozpoczęli pierwsze szczepienia w Tomaszowskim Centrum Zdrowia w Tomaszowie Mazowieckim.

Każdego dnia mundurowi patrolują, interweniują, służą społeczeństwu aby mieszkańcy powiatu łódzkiego wschodniego mogli czuć się bezpiecznie. Dlatego tak ważne jest też bezpieczeństwo funkcjonariuszy, którzy każdego dnia są narażeni na wiele zagrożeń.

  • umundurowany policjant z maseczką na twarzy jest szczepiony przez pielęgniarkę
  • umundurowany policjant z maseczką na twarzy jest szczepiony przez pielęgniarkę
  • Umundurowany policjant stoi przed drzwiami prowadzącymi do szczepień
  • Umundurowany policjant stoi przed drzwiami prowadzącymi do szczepień
  • Umundurowany policjant i policjantka stoją obok siebie i trzymają w dłoniach kartkę z niebieskim tłem z napisem #SzczepimySię, na twarzach policjanci mają założone czarne maski. Nad nimi widnieje granatowy napis na ścianie POLICJA
  • nieumundurowany policjant w czarnej czapce z daszkiem i nieumundurowana policjantka są szczepieni w ramię przez pielęgniarkę, która stoi obok nich w zielonym okryciu (fartuchu)
  • Policjant nieumundurowant w czapeczce z daszkiem i maseczce siedzi na leżance szpitalnej i ma robioną szczepionkę w ramie, obok niego stoi pielęgniarka w zielonym fartuchu
Powrót na górę strony