Informacje

Wpadł z narkotykami, bo nie miał maseczki

Policjanci z Koluszek podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na stacji benzynowej nie miał maseczki. 20-latek przyjechał na stację samochodem nie mając uprawnień do kierowania. Miał również przy sobie narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

17 grudnia 2021 roku tuż po godzinie 20:00, policjanci z koluszkowskiej komendy zostali wezwani na interwencję w sprawie kradzieży paliwa na jednej ze stacji w Koluszkach. W pewnym momencie zauważyli młodego mężczyznę wchodzącego na teren stacji bez maseczki ochronnej. Mundurowi szybko zareagowali. Kiedy legitymowali mężczyznę, okazało się że 20-letni mieszkaniec gminy Rokiciny nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Na stację jednak przyjechał samochodem. Podczas interwencji mężczyzna zachowywał się nerwowo, wzbudziło to pewne podejrzenia u policjantów. W samochodzie, którym przyjechał policjanci znaleźli środki odurzające. W kieszeni spodni miał również marihuanę. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko 70 gramów amfetaminy, mefedronu oraz marihuany. 20-latek został zatrzymany, usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za popełnione wykroczenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pod nadzorem prokuratury.

sierż. sztab. Aneta Kotynia

  • małe torebki foliowe ułożone obok siebie w czterech rzędach, w ich środku jest biały proszek, kryształki i susz roślinny
Powrót na górę strony