Informacje

Groził, zniszczył i zakłócał mir domowy – został zatrzymany

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Tuszyna. Mężczyzna groził swojej byłej partnerce, zniszczył jej samochód i wybił okno w domu, po czym wtargnął na posesję pokrzywdzonej. Agresor usłyszał już zarzuty, za takie przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

14 lutego 2022 roku około godziny 1:30 tuszyńscy policjanci zostali zaalarmowani, iż na jedną z posesji w Tuszynie wtargnął agresywny mężczyzna. Jak się okazało kilka godzin wcześniej groził swojej byłej partnerce. Przed wtargnięciem na jej posesję zniszczył zaparkowany samochód i wybił okno w domu gdy domownicy spali. Kiedy na miejscu zjawili się policjanci, 40-latek ukrył się przed nimi w domu, do którego wtargnął po wybiciu szyby. Został natychmiast zatrzymany, był nietrzeźwy. W przeszłości 40-latek miał już konflikty z prawem. Usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych, zniszczenia mienia oraz zakłócenia miru domowego. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

sierż. sztab. Aneta Kotynia

  • dwóch policjantów schodzi po schodach z zatrzymanym mężczyzną, który idzie w środku. Policjant z prawej strony ma założoną żółtą kamizelkę z napisem policja
Powrót na górę strony