Informacje

Usłyszała zarzut przywłaszczenia

Mieszkanka gminy Andrespol usłyszała już zarzut przywłaszczenia portfela, którego dopuściła się w jednym ze sklepów. Kobieta wyjęła z portfela pieniądze w kwocie blisko 300 złotych i 450 dolarów, a portfel z kartą płatniczą wyrzuciła następnego dnia do kosza. Policjanci z Andrespola ustalili kobietę i zaskoczyli ją podczas zakupów. Przywłaszczenie zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

14 marca 2023 roku tuż przed godziną 11:00 policjanci z Andrespola ustalili, iż w chwili obecnej w jednym z marketów może przebywać kobieta, która dzień wcześniej przywłaszczyła cudzy portfel z zawartością. Kobieta była totalnie zaskoczona widokiem mundurowych, po chwili przyznała, że dzień wcześniej wykorzystując nieuwagę innego klienta sklepu zabrała portfel leżący przy kasie sklepowej. W portfelu była karta płatnicza oraz pieniądze w kwocie prawie 300 złotych i 450 dolarów. Kobieta pieniądze wyjęła, a portfel wyrzuciła dnia następnego do kosza znajdującego się przy innym sklepie. 69-latka nie miała zamiaru zwracać portfela właścicielowi. Usłyszała już zarzut przywłaszczenia co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Aneta Kotynia

  • Zatrzymana kobieta stoi w środku pomieszczenia obok niej po prawej stronie policjantka a po lewej policjant, wszyscy są odwróceni tyłem.
Powrót na górę strony