Informacje

34-latek zatrzymany za nielegalną uprawę konopi

Koluszkowscy kryminalni zatrzymali 34-latka, który prowadził nielegalną uprawę konopi. Policjanci zabezpieczyli krzewy o wysokości 90 centymetrów. Z tych roślin można było uzyskać prawie 50 gramów marihuany. Dzięki pracy policjantów te narkotyki nie trafią na rynek. Mężczyzna usłyszał już zarzut uprawy konopi co zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

3 lipca 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego ustalili, iż na jednej z posesji w Koluszkach może mieć miejsce nielegalna uprawa konopi. Kryminalni zjawili się natychmiast na miejscu. Przebywający na posesji 34-latek zaczął nerwowo zachowywać się na widok policjantów. Wszedł szybko do domu, mundurowi poszli za nim, a trop doprowadził ich na niezamieszkałe poddasze domu, gdzie znaleźli krzaki konopi o wysokości 90 centymetrów. Z takiej ilości krzewów można uzyskać blisko 50 gramów marihuany. Rośliny zostały zabezpieczone przez mundurowych, a mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut uprawy konopi co zagrożone jest karą do 8 lat więzienia. W przeszłości koluszkowianin miał już konflikty z prawem. Postępowanie w tej sprawie prowadzą koluszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury.
mł. asp. Aneta Kotynia.

 

  • Policjantka w żółtej kamizelce siedzi przy biurku przed monitorem komputera, przy drzwiach wejściowych do pokoju siedzi na krześle zatrzymany mężczyzna.
Powrót na górę strony