Informacje

Podziękowania, które wpłynęły do Komendanta Powiatowego dla młodszej aspirant Małgorzaty Gadułki

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego wpłynęły podziękowania od mieszkańca Rzgowa, za empatię, zaangażowanie i pozytywną energię jaką przekazuje młodsza aspirant Małgorzata Gadułka. Policjantka wzięła udział w zbiórce krwi dla chorej kobiety, a dodatkowo mieszkańców gminy urzekła swoją energią, uśmiechem i zaangażowaniem w kontaktach z lokalną społecznością.

 25 czerwca 2023 roku młodsza aspirant Małgorzata Gadułka wzięła udział w zbiórce krwi organizowanej na terenie Rzgowa dla chorej mieszkanki Tuszyna. Swoją pozytywną energią, otwartą postawą wobec społeczeństwa, chęcią pomocy urzekła mieszkańców. ,,Bardzo chciałbym złożyć na ręce Pana Komendanta serdeczne podziękowania dla przemiłej policjantki Małgorzaty Gadułki (...) Pani Gosia z tego co zdążyłem się dowiedzieć pracuje w Komisariacie Policji w Rzgowie i w dniu trwania zbiórki służyła społeczeństwu będąc na służbie. Pomimo tego znalazła chęci i chwilę, by podzielić się częścią siebie z osobą dla niej kompletnie obcą. Nabrałem również przekonania, że jest to osoba empatyczna, sumienna i bardzo komunikatywna, co znacznie poprawiło w mojej głowie wizerunek instytucji Policji(...) Uważam, że taka postawa policjantki zasługuje na najwyższe uznanie. Jestem przekonany, że gdyby takich funkcjonariuszy było więcej, odbiór społeczeństwa byłby bardziej pozytywny. Dlatego tym bardziej gratuluje Panu Komendantowi posiadania wśród swoich ludzi takiej osoby jaką jest Małgorzata Gadułka". To tylko niektóre słowa jakie skierował mieszkaniec Rzgowa do Komendanta Powiatowego młodszego inspektora Cezarego Kacprzaka. Nasza policjantka systematycznie angażuje się w prowadzone zbiórki krwi na terenie powiatu. W kontaktach z ludźmi zawsze emanuje pozytywną energią i uśmiechem.

mł.asp. Aneta Kotynia

 

 • Policjantka oddaje krew siedząc na fotelu.
  Foto: Stowarzyszenie Kaprala Wojtka w Rzgowie
 • Treść podziękowań: Witam. Bardzo chciałbym złożyć na ręce Pana Komendanta serdeczne podziękowania dla przemiłej policjantki Małgorzaty Gadułki (bardzo przepraszam, ale nie znam jej stopnia policyjnego). W dniu 25 czerwca 2023 roku na hali GOSTiR w Rzgowie Stowarzyszenie Kaprala Wojtka w Rzgowie zorganizowało zbiórkę krwi dla mojej ( i nie tylko mojej ) znajomej Grażyny mieszkanki Tuszyna. Na zbiórce tej stawiła się Małgorzata Gadułka, która od wejścia emanowała pozytywną energią. Powyższy fakt zasługuje na uwagę, ponieważ najczęściej funkcjonariusze na ogół bywają powściągliwi w okazywaniu jakichkolwiek uczuć i emocji. Pani Gosia z tego co zdążyłem się dowiedzieć pracuje w Komisariacie Policji w Rzgowie i w dniu trwania zbiórki służyła społeczeństwu będąc na służbie. Pomimo tego znalazła chęci i chwilę, by podzielić się częścią siebie z osobą dla niej kompletnie obcą jaką jest Grażynka. Podczas krótkiej rozmowy z Panią Gosią ustaliłem, że krew oddaje od kilku lat, jak również jest zarejestrowana w centrum dawców szpiku Fundacji DKMS. Nabrałem również przekonania, że jest to osoba empatyczna, sumienna i bardzo komunikatywna, co znacznie poprawiło w mojej głowie wizerunek instytucji Policji, która jak wiadomo nie cieszy się w obecnych czasach zbyt dużym szacunkiem społeczeństwa. Dodatkowo korzystając z okazji rozmowy z Panią Gosią, przedstawiłem jej pewien nurtujący mnie od dawna problem natury prywatnej i otrzymałem treściwą i wyczerpującą poradę. Uważam, że taka postawa policjantki zasługuje na najwyższe uznanie. Jestem przekonany, że gdyby takich funkcjonariuszy było więcej, odbiór społeczeństwa byłby bardziej pozytywny. Dlatego tym bardziej gratuluje Panu Komendantowi posiadania wsród swoich ludzi takiej osoby jaką jest Małgorzata Gadułka. Pani Małgosiu dużo pomyślności i zdrowia życzę w imieniu swoim i Grażynki Pakuły. Pozdrawiam serdecznie

Pliki do pobrania

 • 12.22 KB
Powrót na górę strony