Informacje

Koluszkowscy policjanci na podium w turnieju strzeleckim

Starsza Posterunkowa Patrycja Muras została najlepszą zawodniczką w III Turnieju Strzeleckim Pamięci Poległych Policjantów. Natomiast aspirant Michał Piekarski zajął III miejsce w strzelaniu dynamicznym. Gratulujemy!

10 września 2023 roku w gminie Sieradz odbył się 3 Turniej Strzelecki Pamięci Poległych Policjantów współorganizowany przez Stowarzyszenie „Rodzina Policyjna 1939 roku” w Łodzi wraz z Regionem Łódzka Grupa Wojewódzka IPA Wieluń. Prezes Jarosław Olbrychowski wręczył nagrody zwycięzcom. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego również zostali wyróżnieni. Aspirant Michał Piekarski zajął III miejsce w kategorii strzelanie dynamiczne a starsza posterunkowa Patrycja Muras została najlepszą zawodniczką. Gratulujemy!
mł. asp. Aneta Kotynia

• # osoby stoją na podium w wyznaczonym 1, 2 i 3 miejscu, obok nich stoi kilka osób które bije brawo.
  • Srebrny duży puchar wraz z dyplomem z napisem: dyplom dla Patrycji Muras, najlepszej zawodniczki w 3 Turnieju Strzeleckiego Pamięci Poległych policjantów.