Bezpieczne ferie w SOSW Koluszki - Informacje - Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Informacje

Bezpieczne ferie w SOSW Koluszki

Policjanci z koluszkowskiej komendy odwiedzili wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego by porozmawiać o bezpiecznym sposobie wypoczywania podczas zimowych ferii.

Do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Koluszkach mieszczącego się przy ulicy Budowlanych 8 w dniu 12 stycznia 2017 r  z odwiedzinami zawitali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Łódź-Wschód oraz policjantka z Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii  KPP Łódź-Wschód. Wspólnie przeprowadzili zajęcia, w trakcie których mówili o bezpiecznym wypoczynku. Przestrzegali przed ,,niebezpieczną” zabawą jak np. korzystanie z zamarzniętych akwenów wodnych czy jazdę na sankach w rejonie pasa drogowego. Wychowankowie SOSW chętnie zadawali pytania a mundurowi równie ochoczo na nie odpowiadali.

Całość spotkania przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a dzieci z pewnością wyniosły z tej nietypowej lekcji wiele informacji, które zaprocentują już w najbliższej przyszłości i pozwolą bezpiecznie spędzić okres ferii.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz SOSW w Koluszkach, znajdą Państwo pod n/w linkami :

WCIŚNIJ :

- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy w Koluszkach  

- http://soswkoluszki.vipserv.org/