Informacje

Rewizyta dzieci z półkolonii ,,Wakacje z GPCKiE w Plichtowie" w KPP Łódź-Wschód

11 lipca grupa uczestników półkolonii ,,Wakacje z GPCKiE w Plichtowie" odwiedziła mury Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego. W trakcie spotkania dzieci miały możliwość zobaczyć jak pracują policjanci i pracownicy tutejszej komendy oraz jaki mają na wyposażeniu sprzęt do służby. Zwiedziły również policyjny areszt, strzelnicę i siłownię. Dzielnicowy gminy Nowosolna mł.asp. Sebastian Sobczyk z PP Andrespol, st. sierz. Malwina Kłosińska z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz Rzecznik Prasowy KPP Łódź-Wschód mł.asp. Grzegorz Stasiak przeprowadzili w ramach akcji zainicjowanej przez MSWiA ,,Kręci mnie bezpieczeństwo” wakacyjne prelekcje w trakcie, których przestrzegali przed niebezpieczeństwami jakie towarzyszą podczas beztroskiego wypoczynku. Jak przebiegało spotkanie, mogą Państwo zobaczyć sami w poniższym materiale wideo. Zapraszamy do jego obejrzenia…

 Film dostępny również na kanale YouTube Komendy Powiatowej Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego pod poniższym linkiem :

 

 KANAŁ YOU TUBE KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI POWIATU ŁÓDZKIEGO WSCHODNIEGO  

 

 Jak wygladał przebieg spotkania dzielnicowego z dziećmi uczestniczącymi w półkoloniach na terenie Szkoły Podstawowej w Starych Skoszewach, zobaczą Państwo pod poniższym linkiem:

 

  Dzielnicowi dbają o bezpieczeństwo najmłodszych, również podczas wakacji

 

Film Rewizyta dzieci z półkolonii ,,Wakacje z GPCKiE w Plichtowie" w KPP Łódź-Wschód

Pobierz plik Rewizyta dzieci z półkolonii ,,Wakacje z GPCKiE w Plichtowie" w KPP Łódź-Wschód (format mp4 - rozmiar 22.9 MB)

Powrót na górę strony