Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Śmierć na torach

  27 lipca 2019 roku w Justynowie w pociąg towarowy relacji Gdańsk – Bodzechów najechał na 64 letniego mężczyznę, który po reanimacji zmarł. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

 2. #SzczepimySię - policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego rozpoczęli szczepienia

  Od początku trwającej pandemii policjanci są na pierwszej linii ognia w walce z koronawirusem. Mundurowi dbając o bezpieczeństwo swoich mieszkańców, każdego dnia podejmują kilkadziesiąt interwencji w całym powiecie, przeprowadzają czynności z różnymi osobami, dlatego tak ważne jest aby sami też byli bezpieczni. Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego rozpoczęli już pierwszą serię szczepień przeciwko Covid-19.

 3. Nie wyrzucaj śmieci w lesie!

  Z inicjatywy dzielnicowego z koluszkowskiej komendy narodził się pomysł, który może pomóc w walce z zaśmiecanymi miejscami na terenie gminy. Przy współpracy ze strażą leśną oraz służbą ochrony kolei zostaną umieszczone w kompleksach leśnych i miejscach najbardziej zagrożonych fotopułapki, które zarejestrują popełniane wykroczenia.

 4. Śmiertelny wypadek na torach

  Policjanci z komendy powiatowej w Koluszkach wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku kolejowego, do którego doszło na szlaku kolejowym Koluszki -Tomaszów Mazowiecki.

 5. Policjant po służbie zatrzymał na gorącym uczynku złodziei felg

  Policjantem jest się przez całą dobę, w służbie i poza nią. Dowiódł tego funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji Łódź -Wschód. W czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy kradli felgi samochodowe z terenu zakładu wulkanizacyjnego w Rokicinach Kolonii.

 6. Tragiczny wypadek na torach

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego w miejscowości Różyca. Pociąg pospieszny śmiertelnie potrącił 46-letniego mężczyznę.

 7. Pijany kierowca spowodował wypadek, nie udzielił pomocy i uciekł

  Dzięki współpracy policjantów z Koluszek i Pabianic oraz funkcjonariusza z Łodzi, który był poza służbą udało się zatrzymać nietrzeźwego kierowcę tira, który stworzył zagrożenie w ruchu drogowym. Rzgowscy policjanci przedstawili zarzuty 43-letniemu mężczyźnie, który kierował samochodem ciężarowym w stanie nietrzeźwości, spowodował wypadek drogowy i nie udzielił pomocy poszkodowanym osobom.

 8. Wzorowa postawa obywatelska pozwoliła na wyeliminowanie nietrzeźwego kierowcy

  W Koluszkach naoczni świadkowie zauważyli volvo, którego tor jazdy ich zaniepokoił. Świadkowie od razu nabrali podejrzeń, iż kierowca może być nietrzeźwy. Dwaj mężczyźni zatrzymali kierowcę volvo i zabrali kluczyki od pojazdu oraz wezwali policję. Na miejscu szybko pojawili się mundurowi. Jak się okazało kierowca miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 9. Usłyszała zarzuty za liczne kradzieże na terenie Andrespola

  Policjanci z Posterunku w Andrespolu zatrzymali kobietę podejrzaną o liczne kradzieże. Łupem podejrzanej padały kosmetyki, obuwie, artykuły spożywcze, papiernicze i dekoracyjne. Łączna wartości skradzionego mienia to blisko 4 tysiące złotych. Amatorka cudzego mienia usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

 10. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego

  Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinspektor Sławomir Litwin powierzył pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego podinspektorowi Sebastianowi Augustyniakowi.

Tagi

bezpieczeństwo na drodze bezpieczne ferie zatrzymany kręci mnie bezpieczeństwo Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Moja Komenda odpowiedzialnosc karna nieletnich poszukiwany bezpieczne wakacje kpp łodz wschod dzielnicowy gm. Andrespol rekrutacja bezpieczeństwo KMZB promocja zawodu wypadek narkotyki kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą prewencja środki odurzające bezpieczeństwo ruchu drogowego nietrzeźwy obywatelskie ujęcie marihuana prelekcje KP Rzgów dzielnicowy bliżej nas policjanci profilaktyka policja dzielnicowy KP Tuszyn kpp lodz wschod kryminalni przedszkolaki uczniowie koluszkowscy policjanci zarzuty wrd pp andrespol dzielnicowy gm. Koluszki bezpieczna droga do szkoły ruch drogowy zatrzymani kpp koluszki dzielnicowi kradzież nietrzeźwy kierujący cyberprzemoc konkurs

Linki