Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Aktualności

Aplikacja ,,Moja komenda"
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
KPP ŁÓDŹ-WSCHÓD NA KANALE YOU TUBE
Sisi

Najczęściej czytane

 1. Uroczyste zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego

  2 lutego 2023 roku w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji. W ceremonii wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektor Tomasz Olczyk.

 2. Trafił za kraty za zabójstwo

  Policjanci zatrzymali 53-latka, który podczas libacji alkoholowej ugodził nożem swojego 32-letniego kompana. Przy sprawie przez kilka godzin pracowali policjanci z Tuszyna, Koluszek i Łodzi. Mężczyzna usłyszał już prokuratorski zarzut zabójstwa za co grozi kara nawet dożywotniego więzienia. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

 3. Zostań jednym z nas!

  Wybierając swoją przyszłość, warto wiedzieć, że Policja oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a także uzupełniania swojego wykształcenia na poziomie studiów różnego stopnia i w ramach szkoleń specjalistycznych. Oprócz podstawowych predyspozycji kandydata odpowiednio wykorzystane będą te bardzo indywidualne. Konkretną ścieżkę kariery można bowiem wybrać w różnych pionach takich jak: prewencyjny, kryminalny, śledczy czy logistyczny.

 4. Nowy radiowóz dla koluszkowskiej policji

  Komenda Powiatowa Policji z siedzibą w Koluszkach wzbogaciła się o nowy samochód służbowy. Jego zakup możliwy był dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego powiatu łódzkiego wschodniego i środków budżetowych policji. W oficjalnym przekazaniu udział wziął Pan Starosta Andrzej Opala.

 5. Przestępczy duet zatrzymany

  Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 39 lat, którzy włamali się do domku letniskowego na terenie Rzgowa. Jak się okazało 24-latek był poszukiwany, a jego kompan miał na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie gminy Rzgów, usłyszał on łącznie cztery zarzuty za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 6. Bezpieczny zimowy wypoczynek

  Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego rozpoczęli systematyczne spotkania z dziećmi i młodzieżą w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2023”. Mundurowi podejmują działania zmierzające do zapewnienia najmłodszym bezpieczeństwa nie tylko podczas wyjazdu ale również spędzania wolnego czasu w domu, podczas korzystania z Internetu i bezpiecznego poruszania się po drodze. Wszystko po to aby przypomnieć i utrwalić podstawowe zasady bezpieczeństwa.

 7. Spotkania z dzielnicowym aby ferie zimowe były bezpieczne

  Co to jest bezpieczeństwo i jak o nie dbać? Jak zachować się kiedy grozi nam niebezpieczeństwo? Jak wygląda codzienna praca stróżów prawa? Lekcja pierwszej pomocy, sprzęt jakim posługują się policjanci to tylko niektóre tematy jakie były poruszane przez dzielnicowego i strażaków z Tuszyna podczas zimowego spotkania z uczniami podstawówki.

 8. Nie wchodźmy na zamarznięte zbiorniki wodne – apelują policjanci!

  Koluszkowscy policjanci apelują aby nie wchodzić na zamarzające zbiorniki wodne. Jest to bardzo niebezpieczne i może zakończyć się tragicznie. Każdego roku w okresie zimowym pod lodem giną ludzie, którzy mimo apeli służb wchodzą na zmarznięte zbiorniki wodne. Poruszanie się po lodzie bez odpowiedniej wiedzy i właściwego sprzętu asekuracyjnego może zakończyć się tragicznie! Bądźmy odpowiedzialni!

 9. Zakończenie ferii z policjantami

  Trwające dwa tygodnie ferie zimowe to systematyczne spotkania dzieci i młodzieży z policjantami. Główną tematyką było szeroko pojęte bezpieczeństwo. Nie tylko dla tych którzy spędzali czas w górach ale również dla tych, którzy spędzali czas w domu, na lodowisku, wśród swoich rówieśników czy na półkoloniach. Policjanci zawsze starają się przekazywać podstawowe zasady bezpieczeństwa i jak należy się zachować w chwilach zagrożenia.

 10. Tragiczny wypadek bmw - zginął 18-latek

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło 25 listopada 2018 roku po godzinie 2.00 na drodze gminnej w miejscowości Wodzin Prywatny.

Tagi

kręci mnie bezpieczeństwo cyberprzemoc bezpieczne ferie dzielnicowy przedszkolaki dzielnicowi kpp koluszki kradzież pp andrespol KP Tuszyn wypadek śmiertelny uczniowie KP Rzgów odpowiedzialnosc karna nieletnich koluszkowscy policjanci bezpieczeństwo przekroczenie prędkości kradzież z włamaniem kryminalni policjanci bezpieczeństwo na drodze marihuana zatrzymany bezpieczna droga do szkoły nietrzeźwy dzielnicowy bliżej nas kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą ruch drogowy środki odurzające zatrzymani odblaski nietrzeźwy kierujący konkurs prelekcje bezpieczne wakacje obywatelskie ujęcie zarzuty wrd Moja Komenda kpp łodz wschod poszukiwany profilaktyka narkotyki promocja zawodu Zostań jednym z nas KMZB policjanci apelują kpp lodz wschod bezpieczeństwo ruchu drogowego wypadek

Linki

Powrót na górę strony