Informacje

,,Szlachetna paczka” od policjantów

Chociaż finał ,, Szlachetnej paczki” już za nami to jednak są rodziny, które nadal potrzebują wsparcia i pomocy innych. Policjanci i pracownicy cywilni koluszkowskiej komendy oraz komisariatów z Tuszyna, Rzgowa oraz posterunku z Andrespola dołączyli do grona darczyńców w tej szlachetnej akcji. W ciągu zaledwie kilku dni zebrali artykuły niezbędne dla jednej z rodzin, która potrzebuje pomocy i wciąż czekała na darczyńcę. Podarowano artykuły spożywcze i chemiczne, kosmetyki oraz słodycze, koce i ręczniki.

Inicjatorem zbiórki byli funkcjonariusze i pracownicy koluszkowskiej komendy oraz jednostek podległych. Wszyscy bardzo chętnie chcieli pomóc ludziom w potrzebie. W ciągu zalewie kilku dni udało się zebrać potrzebne rodzinie rzeczy. Szczególną radość sprawił uśmiech na twarzach osób obdarowanych w tym szczególnym, magicznym czasie.

Szlachetna paczka” jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie.

Powrót na górę strony