Informacje

Koluszkowscy policjanci pobiegli dla kobiet

8 marca 2020 roku w Łodzi odbyła się impreza charytatywna „Pobiegnijmy dla kobiet”. Organizatorami imprezy były Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów. Głównym celem biegu było wsparcie kobiet przebywających wraz z dziećmi w Domu Samotnej Matki w Łodzi. Z każdego wpisowego organizator przekazał 25 zł. W ten sposób zebrano 8 750 zł. Udział w biegu wzięli również koluszkowscy policjanci.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego systematycznie biorą udział w różnych imprezach sportowych i godnie reprezentują naszą jednostkę. Tym razem cel był szlachetny, bieg charytatywny ,,Pobiegnijmy dla kobiet” miał na celu wspomóc finansowo Dom Samotnej Matki w Łodzi. Dzięki wpisowemu uczestników zostało zebrane 8 750 zł, które zostało przekazane na potrzeby samotnych matek.

Start i metę zorganizowano przy wejściu do Aqaparku Fala. Na starcie zjawiło się 350 osób. Biegacze mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. Trasa wyznaczona była na terenie parku. Po kilkuminutowej wspólnej rozgrzewce o godzinie 13.05 uczestnicy biegu wystartowali. Wśród biegaczy były kobiety, mężczyźni w różnym przedziale wiekowym oraz dzieci i czworonogi. Liczyło się przebiegnięcie dystansu 5 km, czas pokonania dystansu nie miał znaczenia. Na mecie czekali organizatorzy, którzy wręczali uczestnikom pamiątkowe medale.

Powrót na górę strony