Informacje

Zostań policjantem powiatu łódzkiego wschodniego

Komenda Powiatowa Policji powiatu łódzkiego wschodniego jest dla Ciebie właściwym miejscem jeśli tylko… chcesz połączyć pasję ze służbą, cenisz stabilizację zatrudnienia, jesteś wrażliwy na wszelkie formy łamania prawa, chcesz się rozwijać. Wstąp w szeregi niebieskiego munduru!

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji na terenie powiatu łódzkiego wschodniego (Koluszki, Andrespol, Nowosolna, Rzgów, Tuszyn, Brójce) mogą złożyć komplet dokumentów w Zespole Kadr i Szkolenia koluszkowskiej komendy.

Ty też możesz zostać jednym z nas! Jeśli chcesz pomagać innym, realizować swoje pasje, służyć i chronić teraz masz kolejną szansę. To ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Służąc w Policji wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki: służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, profilaktycy, psycholodzy, przewodnicy psów, technicy kryminalistyki, policjanci z laboratorium kryminalistycznego, rzecznicy prasowi, policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, cybernetyczną, narkotykową czy zorganizowaną, policyjni antyterroryści.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 możesz kontaktować się z osobami, które pokierują Cię co zrobić aby zostać Policjantem. Skontaktuj się z :

Zespół  Kadr i Szkoleń
Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F

tel. (47) 842 12 15; tel. (47)  842 12 16

 

 

  • policjanci promują zawód
Powrót na górę strony