Informacje

Podzielili się tym co najcenniejsze...

Krew…to najcenniejszy dar jakim możemy podzielić się z innymi, ratuje życie! Koluszkowscy policjanci po raz kolejny wykazali się wielką solidarnością i wspierali akcję zbiórki krwi zorganizowaną przez bełchatowskich mundurowych.

19 sierpnia 2020 roku koluszkowscy policjanci bez wahania stawili się przed budynkiem KPP w Bełchatowie gdzie została zorganizowana zbiórka krwi dla 11 – letniej córki bełchatowskiego policjanta. Dziewczynka walczy z ostrą białaczką na, którą zachorowała nagle.

,,Solidaryzujemy się z naszym kolegom, który również nosi mundur i każdego dnia dba o bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Dzisiaj i my walczymy dla jego córki. To nic nie kosztuje i nie zagraża naszemu zdrowiu a możemy przyczynić się do uratowania życia” – takie słowa padały z ust policjantów, którzy pełnią służbę w koluszkowskiej jednostce Policji.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się w akcję krwiodawstwa dla Ewy: Ewa Kobylińska, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Łodzi przy ulicy Spornej, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii. Dziewczynka potrzebuje grupy krwi 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a mają inną grupę krwi również mogą zgłaszać się do punków krwiodawstwa, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia.

 

  • policjanci oddają krew
  • policjanci oddają krew
  • policjanci oddają krew
Powrót na górę strony