Informacje

Ukradł ze sklepu 6 patelni

Koluszkowscy policjanci zostali zaalarmowani o kradzieży sklepowej w Andrespolu. Jak się okazało młody mężczyzna ukradł 6 patelni grillowych o łącznej wartości ponad 1.000 złotych. Został ujęty przez pracowników ochrony i przekazany w ręce policjantów.

28 grudnia 2020 roku tuż przed godz. 21:00 patrol z koluszkowskiej komendy policji dostał zgłoszenie, że w Andrespolu doszło do kradzieży sklepowej. Na  miejscu mundurowi ustalili, iż 23-letni łodzianin wyniósł za linię kas 6 patelni grillowych, za które nie zapłacił. Mężczyzna próbował uciec ze sklepu i został ujęty przez pracownika ochrony. Podczas ucieczki patelnie upadły na ziemię i doszło do ich uszkodzenia, przez co nie nadawały się do dalszej sprzedaży. Wartość strat to ponad 1.000 złotych. 23-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy policji. Usłyszał zarzut kradzieży. Ponieważ podejrzany działał w warunkach recydywy, grozi mu kara nawet do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

  • Nieumundurowany policjant stoi tyłem, ma założoną żółtą kamizelkę z napisem policja, obok niego siedzi na krzesełku zatrzymany mężczyzna
Powrót na górę strony