Informacje

Szef koluszkowskiej komendy opuszcza jej mury po 10 latach

15 stycznia 2021 roku po 10 latach bycia Komendantem Powiatowym Policji powiatu łódzkiego wschodniego insp. Krzysztof Dąbrowski opuszcza mury jednostki. Teraz swoją służbę będzie kontynuował w ramach awansu zawodowego w piotrkowskiej komendzie. Z uwagi na obostrzenia sanitarne uroczystość pożegnania w większym gronie nie była możliwa.

Od wypowiedzenia słów roty ślubowania przez komendanta insp. Krzysztofa Dąbrowskiego minęło już 30 lat… Ostatnie 10 lat związane było z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego na stanowisku komendanta. Służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku i od samego początku zasilał szeregi Policji w Łasku, od początku w pionie kryminalnym. Ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Od 1999 roku objął stanowisko zastępcy komendanta w łaskiej komendzie, później został I komendantem. 18 stycznia 2011 roku objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w koluszkowskiej komendzie, które pełnił przez 10 kolejnych lat. To były bardzo intensywne lata pracy, wielu zmian i osiągnięć insp. Krzysztofa Dąbrowskiego. Zawsze wykazywał się profesjonalizmem i zaangażowaniem w służbie. Doprowadził do modernizacji Komisariatu Policji w Rzgowie i rozpoczął budowę nowego posterunku w Andrespolu. Dziś opuszcza mury koluszkowskiej komendy w ramach awansu zawodowego przejmuje powierzenie obowiązków na stanowisku komendanta miejskiego w Piotrkowie Tryb.

Insp. Krzysztofowi Dąbrowskiemu życzymy dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności i szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym.

Obowiązki Komendanta koluszkowskiej Policji z dniem 16 stycznia 2021 roku  powierzono dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji powiatu łódzkiego wschodniego mł. insp. Markowi Wojtczak

 

  • komendant w mundurze siedzi za biurkiem