Informacje

Doborowy czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Koluszkach

Już w najbliższy czwartek zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji do koluszkowskiej komendy w godzinach 13:00-15:00

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji na terenie powiatu łódzkiego wschodniego (Koluszki, Andrespol, Nowosolna, Rzgów, Tuszyn, Brójce) mogą złożyć komplet dokumentów w Zespole Kadr i Szkolenia koluszkowskiej komendy.

Ty też możesz zostać jednym z nas! Jeśli chcesz pomagać innym, realizować swoje pasje, służyć i chronić teraz masz kolejną szansę. To ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Służąc w Policji wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki: służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, profilaktycy, psycholodzy, przewodnicy psów, technicy kryminalistyki, policjanci z laboratorium kryminalistycznego, rzecznicy prasowi, policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, cybernetyczną, narkotykową czy zorganizowaną, policyjni antyterroryści.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 możesz kontaktować się z osobami, które pokierują Cię co zrobić aby zostać policjantem. Skontaktuj się z :

Zespół  Kadr i Szkoleń
Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F

tel. (47) 841 22 15; tel. (47)  841 22 16

 

Wymagane dokumenty znajdziesz w poniższym linku:

https://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

  • W lewym górnym rogu gwiazda policyjna z napisem: Koluszki, na ciemnym tle umundurowani policjanci, przez środek plakatu przechodzi niebieski pasek tła na którym jest napis: Interesuje Cię służba w Policji? Chcesz robić w życiu coś pożytecznego? Interesuje Cie ciekawa praca, dająca możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji?  Stabilność zatrudnienia. To zawód dla ludzi z pasją! Osoby zainteresowane wstąpieniem w policyjne szeregi zapraszamy do kontaktu: Zespół  Kadr i Szkolenia
Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F

tel. (47) 842 12 15; tel. (47)  842 12 16
Powrót na górę strony