Informacje

,,Pirat drogowy” stracił prawo jazdy

Nadmierna prędkość może doprowadzić do tragedii! Każdego dna koluszkowscy policjanci reagują na nieodpowiedzialnych i zagrażających innym kierowców. Wczoraj zatrzymali 29-letniego kierowcę bmw, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 119km/h. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 69 km/h. Stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

7 kwietnia 2021 roku tuż przed 21:00 w Bukowcu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z koluszkowskiej komendy zauważyli pędzące z dużą prędkością bmw. Natychmiast zatrzymali ,,pirata drogowego”. Jak się okazało w miejscu zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h 29-letni mieszkaniec Warszawy pędził z prędkością 119 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, został też ukarany mandatem i punktami karnymi.

Celem policyjnych działań jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych. Każdego dnia wykorzystane są radiowozy oznakowane i nieoznakowane, również wyposażone w wideorejestratory oraz ręczne mierniki prędkości. Zarówno statyczne punkty pomiaru i pomiary prowadzone dynamicznie, możemy spotkać przede wszystkim w miejscach występowania zagrożeń bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nadmierna prędkość może doprowadzić do tragedii na drodze!

Powrót na górę strony