Informacje

Niedoszły samobójca zatrzymany z narkotykami

Patrol policji z Koluszek został wezwany do Wiśniowej Góry, gdzie widziany był mężczyzna, który może popełnić samobójstwo. Mundurowi namierzyli mężczyznę przy jednym ze sklepów spożywczych. Podczas kontroli znaleźli u niego prawie 5 gramów amfetaminy. 41-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

25 maja 2021 roku tuż po godzinie 20:00 koluszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Wiśniowej Górze przy lesie zauważono mężczyznę, który wiązał linę i prawdopodobnie miał zamiar odebrać sobie życie. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Jadąc przez miejscowość Stróża, policjanci zauważyli pod sklepem spożywczym mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi. Natychmiast podjęli interwencję. 41-letni mieszkaniec gminy Andrespol faktycznie miał w plecaku linę. Przyznał, że ćwiczył na niej wiązanie węzłów, ponieważ pokłócił się z bliską osobą. Mężczyzna był pobudzony i nerwowo się zachowywał. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia koluszkowskich policjantów. Policjanci znaleźli przy 41-latku blisko 5 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Policjant w żółtej kamizelce z napisem policja prowadzi zatrzymanego mężczyznę, obaj są odwróceni plecami
  • policjant w żółtej kamizelce z napisem policja siedzi przy biurku przed komputerem, na twarzy ma założoną czarną maseczkę ochronną. Zatrzymany mężczyzna siedzi bokiem do biurka a przodem do policjanta
Powrót na górę strony