Informacje

Zostań jednym z nas!

Wybierając swoją przyszłość, warto wiedzieć, że Policja oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a także uzupełniania swojego wykształcenia na poziomie studiów różnego stopnia i w ramach szkoleń specjalistycznych. Oprócz podstawowych predyspozycji kandydata odpowiednio wykorzystane będą te bardzo indywidualne. Konkretną ścieżkę kariery można bowiem wybrać w różnych pionach takich jak: prewencyjny, kryminalny, śledczy czy logistyczny.

Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służyć ludziom i dbać o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja, wymagająca wiele, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i duże możliwości rozwoju. Zawód policjanta to służba, która wymaga od kandydatów określonych predyspozycji oraz chęci służenia społeczeństwu. Droga zawodowa może rzutować na całe życie, a wyzwania, które trzeba będzie podejmować nie będą łatwe. Podejmując służbę w Policji, trzeba być odważnym, silnym psychicznie i odpornym na stres. Jednocześnie jest to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna.

Na 2023 rok zaplanowano przyjęcia w następujących terminach: 27 lutego, 5 maja, 3 lipca, 23 sierpnia, 27 października, 28 grudnia.

mł. asp. Aneta Kotynia

  • Policjanci odwróceni tyłem celują w obiekt ustawiony na strzelnicy.
Powrót na górę strony