Informacje

Podziękowania dla policjantów z komisariatu

Do Komendanta Powiatowego Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego wpłynęły podziękowania od wdzięcznej mieszkanki dla policjantki z tuszyńskiego komisariatu i policjanta ze Rzgowa.

14 października 2023 roku do Komendanta Powiatowego Policji inspektora Cezarego Kacprzaka wpłynęły podziękowania za przeprowadzoną interwencję od wdzięcznej mieszkanki gminy Rzgów. Tuż po północy w jednym z domów jednorodzinnych włączył się alarm antywłamaniowy gdzie przestraszona mieszkanka zadzwoniła na policję z prośbą o pomoc i wsparcie. Strach kobiety był podwójny, ponieważ jakiś czas temu doszło do włamania w jej domu a teraz była sama. Natychmiast na miejscu zjawili się policjanci ze Rzgowa i Tuszyna. Starsza Posterunkowa Joanna Kudra i sierżant sztabowy Przemysław Urbański pełnili tej nocy wspólny patrol. Dokładnie sprawdzili posesję i teren przyległy, uspokoili zaniepokojoną mieszkankę, ponieważ w pobliżu było stado dzikich zwierząt to właśnie one mogły uruchomić alarm. Mieszkanka wyraziła swoje podziękowania i wdzięczność w wiadomości meilowej.
mł.asp. Aneta Kotynia

 

  • Treść podziękowań: Podziękowanie do:komndant@lodz-wschod.ld.policja.gov.pl 2023-10-14 02:58
Szanowni Państwo, chciałam z całego serca wyrazić wdzięczność dla Pani Joanny Kudry oraz Przemysława Urbańskiego, za niemalże natychmiastowe przybycie tej nocy do mnie z odsieczą. Ci wspaniali Państwo nie dość, że spatrolowali obejście domu dwukrotnie, to jeszcze wykazali się niesamowitą empatią – godną pochwały w środku nocy. Dziękuję po tysiąckroć za tak wspaniałych policjantów! Kłaniam się nisko,

Pliki do pobrania

  • 11.86 KB
Powrót na górę strony