Informacje

Dzielnicowy o bezpieczeństwie z seniorami w ramach akcji ,,Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

Dzielnicowy z Tuszyna oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podjęli wspólne działania na rzecz osób starszych. Spotkali się z seniorami aby porozmawiać o sposobach działania oszustów i złodziei, a także promowali wiedzę na temat korzyści, jakie niesie wykorzystanie bezgotówkowej formy pobierania świadczeń i korzystania z rachunku bankowego. Uczestnicy spotkania mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Pamiętajmy! Nie dajmy się oszukać! Dbajmy o bezpieczeństwo seniorów!

15 października 2023 roku dzielnicowy z Komisariatu Policji w Tuszynie wraz z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Łodzi, spotkali się z seniorami aby wspólnie zadbać o ich bezpieczeństwo. Podczas spotkania w ramach akcji ,,Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” starsze osoby mogły uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania dotyczące świadczeń, które otrzymują czy szeroko pojętego bezpieczeństwa. Policjant poruszył temat jak reagować i gdzie szukać pomocy w sytuacjach kiedy możemy stać się ofiarą oszustwa. Omówił szczegółowo metody jakimi posługują się oszuści i apelował do mieszkańców o zdrowy rozsądek i zawsze zachowywanie zasad własnego bezpieczeństwa.
młodszy aspirant Aneta Kotynia

 

  • Naszywka na policyjnym mundurze z napisem Policja, Komisariat Policji w Tuszynie, obok plakat z zielonym tłem i białym napisem Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
  • Policjant i dwie kobiety stoją na środku sali, w której przy stolikach siedzą starsze osoby.
  • Policjant i dwie kobiety stoją na środku sali, w której siedzą seniorzy.
Powrót na górę strony