Informacje

,,Niebiescy" całym sercem z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują

Czasami wystarczy tak niewiele aby na twarzy dziecka pojawił się uśmiech. Szczególnie, kiedy mały człowiek jest okrutnie doświadczony przez los. Pracownicy oraz policjanci koluszkowskiej komendy dołożyli swoją cegiełkę w ramach akcji ,,Paczuszka dla Maluszka”. Przez kilka dni gromadzili zabawki, książki, słodycze i artykuły spożywcze aby trafiły do najbardziej potrzebujących dzieci tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

16 grudnia 2023 roku policjanci i pracownicy z powiatu Łódzkiego Wschodniego jak co roku tuż przed zbliżającymi się świętami włączyli się w akcję charytatywną dla najbardziej potrzebujących. Mundurowi pomagają z różnych powodów. Każdy z nich jest inny i każdy wyjątkowy. Pomaganie jest nie tylko fajne, ale też prostsze i bardziej skuteczne, dzięki wzajemnemu zaangażowaniu różnych instytucji. Wówczas można obdarować niejedno dziecko czy też niejedną rodzinę. Policjanci przekazali maluszkom dary, które zebrali w ramach akcji. Były to zabawki, książki, słodycze i artykuły spożywcze.
Mundurowi systematycznie włączają się w akcje pomocowe zawsze tam gdzie można dołożyć swoją cegiełkę do ludzkiego szczęścia.

To już 11 edycja bożonarodzeniowej zbiórki, wśród beneficjentów akcji są nie tylko mali podopieczni, ale również kobiety i dzieci znajdujące się w placówkach pomocowych w całej Polsce, takich jak: domy samotnej matki, domy dziecka, rodzinne domy dziecka, hospicja perinatalne oraz inne placówki opiekuńczo-wychowawcze.
Razem możemy więcej!

młodszy aspirant Aneta Kotynia

 

 

  • Policjantka i dwóch policjantów stoi obok choinki, w rękach trzymają paczki świąteczne.
  • Dwóch policjantów stoi przy radiowozie i trzymają paczki.
Powrót na górę strony