Informacje

Nowi funkcjonariusze w koluszkowskiej Policji

8 maja 2024 roku szeregi łódzkiego garnizonu Policji zasili nowi funkcjonariusze. Dwóch z nowo przyjętych policjantów swoją służbę rozpocznie w koluszkowskiej jednostce. Po zakończonym uroczystym ślubowaniu przed nimi kurs podstawowy i kilkumiesięczny okres adaptacji. Nowo przyjętym funkcjonariuszom życzymy wytrwałości oraz sukcesów w tej wymagającej służbie.

8 maja 2024 roku inspektor Cezary Kacprzak Komendant Powiatowy Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego spotkał się z nowo przyjętymi funkcjonariuszami. Dwóch nowych policjantów zostało przydzielonych do służby w koluszkowskiej komendzie. Policjanci złożyli już ślubowanie i rozpoczną wkrótce  kurs podstawowy. Po jego zakończeniu czeka ich kilkumiesięczna adaptacja. Komendant złożył nowym funkcjonariuszom serdeczne gratulacje oraz życzył wytrwałości i sukcesów w tej wymagającej oraz niełatwej służbie.
Procedura rekrutacji do służby w Policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów. Im więcej punktów zdobędzie kandydat, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.
Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 oraz w czwartki do godziny 20:00 możesz kontaktować się z osobami, które pokierują Cię co zrobić aby wstąpić w szeregi koluszkowskiej policji.
Zespół  Kadr i Szkolenia
Komendy Powiatowej Policji
powiatu Łódzkiego Wschodniego
95-040 Koluszki, ulica 11-go Listopada 62 F
tel. (47) 842 12 15; tel. (47)  842 12 16

mł. asp. Aneta Kotynia

  • Trzech policjantów stoi obok siebie.
Powrót na górę strony