Gmina Brójce - Komenda Powiatowa Policji Łódź-Wschód

Gmina Brójce

Gmina Brójce

Dzielnicowy na teren Gminy Brójce:

 

R E J O N  VI

mł. asp. Rajmund Miernik – KP Rzgów (tel.47 842 13 00, tel.kom. 516 434 001) - zastrzeżenie : inicjowane połączenia będą odbierane tylko w trakcie pełnienia służby przez wymienionego funkcjonariusza.

e-mail: dzielnicowy.rzgow4@lodz-wschod.ld.policja.gov.pl

 UWAGA! Podany adres mailowy i telefoniczny ułatwi kontakt z dzielnicowym, jednak nie służą one do składania zawiadomienia o dokonanych przestępstwach czy wykroczeniach, składania wniosków i skarg w pozumieniu przepisów. W sprawach niecierpiących zwłoki należy dzwonić pod numer alarmowy 112

Obejmuje miejscowości:

Brójce, Bukowiec, Stefanów, Budy Wandalińskie, Wandalin, Posada, Giemzów, Giemzówek, Przypusta, Bukowiec, Karpin, Kotliny, Kurowice, Leśne Odpadki, Pałczew, Wardzyń, Wola Rakowa, Wygoda

Punkt przyjęć interesantów

W każdy wtorek w godzinach 08:00 - 16:00, Dzielnicowy Gminy Brójce sierż.sztab. Rajmund Miernik (tel. kont.47 842 13 00   lub 516 434 001) będzie przyjmował interesantów w Urzędzie Gminy Brójce, adres: 95-006 Brójce 39(pokój nr 10 na I piętrze) 

 

 PLAN działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr VI na okres od 01.02.2021  do  31.07.2021 r.

Charakterystyka zdiagnozowanego zagrożenia w rejonie służbowym.

Niektórzy z mieszkańców rejonu nie przestrzegająUstawy o ochronie zwierząt, zwierzęta w gospodarstwach nie mają odpowiednich warunków bytowania. Zakładany cel do osiągnięcia: Przeciwdziałanie zjawisku znęcania się nad zwierzętami, uświadomienie rolli zwierząt w społeczeństwie, wyronbienie poczucia empatii wobec zwierząt.

Podmioty współpracujące w realizacji działania priorytetowego wraz ze wskazaniem planowanych przez nie do realizacji zadań:

Rzecznik prasowy KPP płw, Urząd Gminy w Brójcach, Sołtysi miejscowości, dyrektorzy szkół w Kurowicach i Bukowcu, Miejscowy lekarz weterynarii pogotowie dla zwierząt.

 

  • DZIELNICOWY GMINY BRÓJCE

  • Dzielnicowy gm. Brójce - mł. asp. Rajmund Miernik