Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dachowanie na A1

Policjanci z komisariatu w Tuszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 27 grudnia 2017 roku o godzinie 07:50 na autostradzie A1 w m. Tuszyn.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volksvagen Caravelle 63-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał z pasa ruchu i dachował. Pojazdem podróżowała 7-osobowa rodzina polsko - grecka udająca sie na wyjazd sylwestrowy do Zakopanego.  Sześciu pasażerów w tym troje dzieci w wieku 5 lat, 7 lat i 9 lat doznali obrażeń i została udzielona im pomoc medyczna. Najcięższe obrażenia odniósł 38-letni obywatel Grecji, który został przetransportowany do szpitala śmigłowcem ratunkowym. Badanie wykazało, że kierujący był trzeźwy. Droga była calkowicie odblokowana około godziny 10:00.

Policja zwraca uwagę o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie kierowania pojazdami, szczególnie teraz kiedy jest wzmożony ruch na drogach a warunki pogodowe są niesprzyjające.  Zdejmijmy nogę z gazu, nie wsiadajmy za kierownicę przemęczeni.

Powrót na górę strony