Informacje

Tragiczny wypadek na DK 91

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Głuchowie w gminie Tuszyn. W wypadku zginął mężczyzna potrącony przez samochód osobowy w rejonie przejścia dla pieszych.

26 października 2018 roku w godzinach rannych na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Głuchów doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letnia kierująca toyotą yaris w rejonie przejścia dla pieszych potrąciła 52-letniego mężczyznę. Niestety na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Kierująca toyotą była trzeźwa. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują ruchem, który odbywa się płynnie, bez większych utrudnień. Wyjaśnianiem okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora zajmują się policjanci z komisariatu w Tuszynie.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności. Jesienna aura nie tylko ogranicza widoczność, lecz także pogarsza warunki drogowe. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość nie tylko do obowiązujących ograniczeń, ale także do warunków drogowych i własnych umiejętności. Lekceważenie tych zasad może zakończyć się tragicznie.

Powrót na górę strony