Informacje

Wypadek śmiertelny w Byszewach

Koluszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 16 lutego 2019 roku około godziny 22:00 w Byszewach, gmina Nowosolna. Zginął kierujący samochodem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej kierujący samochodem vw polo 39-letni mieszkaniec gminy Bełchatów z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie zderzył się czołowo z autobusem MPK. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć poniósł kierujący volkswagenem. Samochodem podróżował również 38-letni mieszkaniec gminy Myszyniec, woj. mazowieckie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Łodzi gdzie pozostaje w stanie ciężkim. Kierowca autobusu był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń jak również pasażer autobusu. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową Łódź-Widzew.

 

Apelujemy o ostrożność na drodze! Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze  Zwłaszcza teraz, w tych warunkach pogodowych nawierzchnia może być mokra i śliska. Zatem dopuszczalna prędkość, nie musi oznaczać bezpiecznej prędkości. Pamiętajmy, że jezdnie mogą być przymrożone, śliskie, a tym samym łatwiej jest o utratę przyczepności i problemy z hamowaniem. Nie wsiadajmy za kierownicę po alkoholu!!!

 

Powrót na górę strony