Informacje

Mundurowi spotykają się z dziećmi podczas ferii

Ostatni tydzień ferii zimowych w województwie łódzkim dobiega końca. Przez 2 tygodnie koluszkowscy mundurowi spotykali się z dziećmi w Miejskim Ośrodku Kultury oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koluszkach. Na spotkaniach gościli również strażacy.

Od 11 do 22 lutego 2019 roku podczas trwających ferii zimowych koluszkowskie pociechy uczęszczają na zajęcia organizowane przez MOK w Koluszkach. Dzieci mają zapewnione różne atrakcje, które umilają zimowy wypoczynek. Nie mogło też zabraknąć w tym wszystkim spotkania z policjantami z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego oraz strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach. Mundurowi podczas tych spotkań rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w czasie zimy i opowiadali o zawodzie policjanta i strażaka.

Natomiast podczas spotkań z młodzieżą w koluszkowskim OSiR policjanci poruszali dodatkowo tematy cyberprzemocy, nękania, bezpieczeństwa na drodze, e-papierosach. Takie spotkania wpisują się również w ramy programu ,, Dzielnicowy bliżej nas” oraz ,,Moja Komenda”.

 

Powrót na górę strony