Informacje

Służyć ludziom - obowiązek i przywilej. Wstąp w szeregi niebieskiego munduru.

1 czerwca 2019 roku w Andrespolu ul. Rokicińska 126 (przed Urzędem Gminy) w godzinach 10:00-13:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego i podległych jednostek zaprezentują jak wygląda ich codzienna służba. Tego dnia będzie można poznać tajniki różnych pionów reprezentowane przez mundurowych. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w tym szczególnym dniu. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Każdy kto tego dnia zjawi się w Andrespolu na placu przed Urzędem Gminy i Posterunku Policji będzie miał okazję spotkać się z policjantami powiatu łódzkiego wschodniego oraz podejrzeć jak pracuje technik kryminalistyki, instruktor wyszkolenia strzeleckiego, przewodnik psa. Tajniki samoobrony przekaże również  instruktor taktyk i technik interwencji, który szkoli policjantów. Będzie można porozmawiać z policjantami ruchu drogowego, dzielnicowymi, oficerem prasowym. Tego dnia nie zabraknie również policyjnego sprzętu. Zespół Kadr i Szkolenia razem z mundurowymi będzie udzielał wszelkich informacji dotyczących doboru do służby w policji. Swoje stanowisko również zaprezentuje klasa mundurowa z LO w Wiśniowej Górze oraz będzie można wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy, który przedstawią ratownicy medyczni z PCK oraz skorzystać z ich porad. Nie zabraknie również innych atrakcji tj. pokaz zdrowego i aktywnego stylu życia, który pokażą przedstawiciele FitFabric z Andrespola. Będą również rozdawane policyjne gadżety i nie tylko.

Policjanci pełnią służbę na każdym szczeblu i w każdym pionie. Decydują o tym ich indywidualne predyspozycje. Każdy może znaleźć swoją drogę.

Przyjdź, porozmawiamy, tego dnia czekamy na Ciebie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców powiatu łódzkiego wschodniego i nie tylko!

 

  • plakat promujący zawód policjanta i zaproszenie na spotkanie z policjantami
Powrót na górę strony