Informacje

Dni Otwarte Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach

Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego organizuje 11 października 2019 roku w godz. 08:00 - 18:00 Dni Otwarte koluszkowskiej komendy. Tego dnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w Policji. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są etapy rekrutacji i na czym polega zawód policjanta - przyjdź, porozmawiamy. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia będą również przyjmować dokumenty od kandydatów do służby w niebieskim mundurze.

Zawód policjanta to wyjątkowa profesja. Wymaga poświęcenia ale też daje ogromną satysfakcję, szczególnie kiedy służysz dla dobra i w obronie innych. Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojejgo zawodu i mieć stałość zatrudnienia – możesz zostać policjantem.

Jeśli zechcesz z nami pracować tworząc razem 100 tysięczną formację, będziemy razem odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. 

Jeśli interesuje Cię ciekawa praca, dająca możliwość rozwoju i podnoszenia kwalfikacji zawodowych pomyśl o [pracy w niebieskim mundurze.

To zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. 11 października 2019 roku czekamy właśnie na Ciebie!!!

 

  • Budynek Policji w Koluszkach
  • Zespół Kadr i Szkolenia w Koluszkach kontakt
Powrót na górę strony